Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Royal Huahine Resort/Manava Suite Resort

Francouzská Polynésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Royal Huahine Resort ***+, Huahine: Lzasazen hluboko v palmových hájích ostrova Huahine, představuje tento hotel skutečnou oázu klidu v tropickém ráji. Od letiště je vzdálen 8 km, od přístavu s trajekty a centra ostrova 5 km. Všechny bungalovy jsou orientovány na západ a hosté tak mohou každý den vychutnat stále stejné a přesto pokaždé jiné loučení slunce s uplynulým dnem.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Popis

Royal Huahine Resort ***+, Huahine: Restaurace, bar, turistické centrum, obchod se suvenýry, půjčovna skútrů a automobilů, bazén, internet (za poplatek).Nádherná hotelová pláž s jemným bílým pískem.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.Bez pláže.

Sport a zábava

Royal Huahine Resort ***+, Huahine: Vodní sporty (šnorchlování, kajak), petanque, taneční a hudební představení, tradiční tahitská hostina (jen některé dny).
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Ubytování

Royal Huahine Resort ***+, Huahine: Koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet.Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.

Den 2: TAHITI - HUAHINE: Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Huahine s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Huahine se stejně jako nedaleký ostrov Bora Bora nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

Den 3: HUAHINE: Snídaně. Pobyt na ostrovech Huahi ne (Huahine Nui - velký a Huahine Iti - malý), vzdálených 175 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Na rozdíl od ostrovů Bora Bora či Moorea, na ostrovech Huahine je menší kapacita hotelů a tím klidnější prostředí na nerušenou dovole nou než na okolních, známějších ostrovech. Možnost fakultativních výletů - projížďka kolem os tro va či výlet džípem do tropického pralesa.

Den 8: PŘÍLET DO PAPEETE: Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Pa peete.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Stravování

Royal Huahine Resort ***+, Huahine: Snídaně formou bufetu. Polopenze/plná penze: za příplatek.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francouzská Polynésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat