Vyhledat zájezd

Moorea Pearl Resort & Spa

Francouzská Polynésie, Moorea

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 14 dní, 18 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Moorea Pearl Beach
Hotel Moorea Pearl Resort & Spa
Počasí
27 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.V pokrmech připravovaných ve dvou hotelových restauracích se mísí prvky francouzské a tradiční polynéské kuchyně, ke klidnému posezení láká hotelový bar. Dále je k dispozici venkovní bazén, lázně, tradiční polynéský tetovací salón, potápěčské centrum, obchody, půjčovna aut, prádelna, konferenční místnost, směnárna a pokojová služba.Na vyžádání je k dispozici služba hlídání dětí.

Sport a zábava

Pro zpestření pobytu se hosté mohou věnovat vodním sportům jako je vodní lyžování či jet skiing, šnorchlování a potápění, pro nějž jsou v okolí vynikající podmínky, jízdě na kánoi či na kajaku, rybaření nebo turistice, zahrát si badminton, pétanque nebo volejbal, projet se na koni nebo na džípu skrze tropickou přírodu, vyrazit na vyhlídkovou plavbu na katamaránu, pozorovat delfíny a velryby, prozkoumat podmořský svět na plavbě lodí se skleněným dnem, dopřát si masáž v lázních nebo se zúčastnit tematických večerů a kulturních představení.

Ubytování

V hotelu je připraveno 30 pokojů, 28 zahradních bungalovů, 9 plážových bungalovů a konečně 28 bungalovů vystavěných přímo nad hladinou moře, které jsou doplněny o terasu k opalování a mají přímý přístup do laguny. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci a stropní větrák, varnou konvici, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku, televizi a telefon s možností mezinárodních hovorů.

Poloha

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova Moorea. Od letiště je vzdálen asi pět minut cesty a od přístaviště lodí ho dělí 10 minut.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francouzská Polynésie v lokalitě Moorea nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat