Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Brando

Francouzská Polynésie, Tahiti

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Bouřka
18 °C - Bouřka
Cena za osobu od 466 990 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Sport a zábava

The Brando *****, Tetiaroa: The Brando nabízí širokou škálu aktivit (některé za poplatek) díky nimž můžete poznat přírodu, kulturu, místní kuchyni či nebo se věnovat sportu. Všechny aktivity se konají v malých skupinkách. Do přírody se můžete vypravit například za ptáky, velrybami nebo na korálový útes. Unikátní je ovšem možnost pozorovat zde díky nadaci Te Mana o te Moana mořské želvy včetně nočních výprav, během kterých můžete sledovat jak snáší vajíčka nebo jak se z nich líhnou želví mláďata.

Ubytování

The Brando *****, Tetiaroa: Aquagym, půjčovna kol, fitness, turecké lázně, kajaky, kánoe (i vahadlové), prkna výbava na šnorchlování, tenisový kurt, knihovna, většina výletů v ceně.Klimatizace, telefon, kabelová TV, DVD přehrávač, Bluetooth propojejí multimediálních zařízení, mini bar, kávovar (káva, čaj k dispozici), koupelna se sprchovým koutem a vanou pod širým nebem, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, koupelnová obuv a župany, denní úklid, repelent na hmyz, velmi prostorná venkovní terasa s privátním bazénkem a zastřešeným posezením, přístup na krásnou pláž, trezor, Turndown Service (příprava pokoje na nocleh).Kategorie pokojů.One Bedroom Villla: vila 96 m2, 56 m2, bazének 10 m2 kapacita: 2 dospělí + 2 děti, Two Bedroom Villla: vila 168 m2, 154 m2, bazének 13 m2 kapacita: 4 dospělí, Three Bedroom Villla: vila 246 m2, 206 m2, bazének 22 m2 třetí ložnice je samostatný bungalov s vlastním vchodem kapacita: 6 dospělých.

Poloha

The Brando *****, Tetiaroa: Resort s velmi intimní atmosférou je určen pro maximálně 82 hostů ubytovaných v 35 luxusních vilkách s privátním bazénkem. Ač se o pohodlí hostů stará 200 zaměstnanců, jejich přítomnost pocítí hosté pouze je-li to nezbytně nutné. Pětihvězdičkový servis s All Inclusive je doplněn o několik exkluzivních výletů za poznáním okolí a jeho ekosystému.Ekologický provoz.Resort se snaží v maximální možné míře využívat přírodních zdrojů samotného atolu, ať už se jedná o stavební materiál nebo důmyslnou recyklaci energií.

Popis

The Brando *****, Tetiaroa: 2 restaurace, 2 bary, bazén, wellness centrum, konferenční salonek, WiFi internet zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat