Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Brando

Francouzská Polynésie, Tahiti

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno
Cena za osobu od 393 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Popis

The Brando *****, Tetiaroa: 2 restaurace, 2 bary, bazén, wellness centrum, konferenční salonek, WiFi internet zdarma.

Poloha

The Brando *****, Tetiaroa: Resort s velmi intimní atmosférou je určen pro maximálně 82 hostů ubytovaných v 35 luxusních vilkách s privátním bazénkem. Ač se o pohodlí hostů stará 200 zaměstnanců, jejich přítomnost pocítí hosté pouze je-li to nezbytně nutné. Pětihvězdičkový servis s All Inclusive je doplněn o několik exkluzivních výletů za poznáním okolí a jeho ekosystému.Ekologický provoz.Resort se snaží v maximální možné míře využívat přírodních zdrojů samotného atolu, ať už se jedná o stavební materiál nebo důmyslnou recyklaci energií.

Ubytování

The Brando *****, Tetiaroa: Aquagym, půjčovna kol, fitness, turecké lázně, kajaky, kánoe (i vahadlové), prkna výbava na šnorchlování, tenisový kurt, knihovna, většina výletů.Klimatizace, telefon, kabelová TV, DVD přehrávač, Bluetooth propojejí multimediálních zařízení, mini bar, kávovar (káva, čaj k dispozici), koupelna se sprchovým koutem a vanou pod širým nebem, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, koupelnová obuv a župany, denní úklid, repelent na hmyz, velmi prostorná venkovní terasa s privátním bazénkem a zastřešeným posezením, přístup na krásnou pláž, trezor, Turndown Service (příprava pokoje na nocleh).Kategorie pokojů.One Bedroom Villla: vila 96 m2, 56 m2, bazének 10 m2 kapacita: 2 dospělí + 2 děti, Two Bedroom Villla: vila 168 m2, 154 m2, bazének 13 m2 kapacita: 4 dospělí, Three Bedroom Villla: vila 246 m2, 206 m2, bazének 22 m2 třetí ložnice je samostatný bungalow s vlastním vchodem kapacita: 6 dospělých.

Sport a zábava

The Brando *****, Tetiaroa: The Brando nabízí širokou škálu aktivit (některé za poplatek) díky nimž můžete poznat přírodu, kulturu, místní kuchyni či nebo se věnovat sportu. Všechny aktivity se konají v malých skupinkách. Do přírody se můžete vypravit například za ptáky, velrybami nebo na korálový útes. Unikátní je ovšem možnost pozorovat zde díky nadaci Te Mana o te Moana mořské želvy včetně nočních výprav, během kterých můžete sledovat jak snáší vajíčka nebo jak se z nich líhnou želví mláďata.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat