Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Ocean Bay Hotel & Resort

Gambie, Bakau

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Luxusní dovolená Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Ocean Bay Hotel & Resort ***** Bakau - Cape Point: Luxusní hotelový resort s 195 pokoji umístěnými v oddělených vilách a pavilonech v tropické zahradě leží u pláže v centru Cape Point, kde se nachází nejhezčí pláže Gambie.

Sport a zábava

Ocean Bay Hotel & Resort ***** Bakau - Cape Point: Plážový volejbal, stolní tenis, badminton, šipky, animace, za poplatek: vodní sporty (windsurfing, vodní lyže, plachtění, paragliding, rybaření, půjčovna lodiček), 18ti jamkové golfové hřiště, jízda na koni, půjčovna kol.

Ubytování

Ocean Bay Hotel & Resort ***** Bakau - Cape Point: Koupelna s WC, klimatizace, telefon, trezor, TV se satelitním příjmem a videokanálem s možností volby jazyků, fén, minibar za poplatek, balkon nebo terasa.Maximálně 3 osoby na pokoji. Za příplatek možné pokoje vyššího standardu, možno i mezonetové pokoje.

Stravování

Ocean Bay Hotel & Resort ***** Bakau - Cape Point: Snídaně, za příplatek polopenze - strava formou bufetu.

Popis

Ocean Bay Hotel & Resort ***** Bakau - Cape Point: 2 restaurace, 4 bary, bazén, dětský bazén, dětský koutek, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, obchody, knihovna, lékárna, 24 hodinový lékařský servis, směnárna, konferenční místnost, za poplatek: hlídání dětí, prádelna, půjčovna automobilů.Písčitá pláž přímo u hotelu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY, PŘÍLET DO GAMBIE: Odlet z Prahy, odbavení 2 h před odletem. Večer přílet do Banjulu, uvítání na letišti a transfer mikrobusem do hotelu dle výběru. Pobyt se snídaní či polopenzí. Nocleh.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní či polopenzí. Možnost výletů. Doporučuje me navští vit hlavní město Banjul, uskutečnit projížďku po řece Gambia, rybaření či safari do některé z přírodních rezerva cí. Lze také navštívit sousední Senegal. Gambie patří mezi nejbezpeč nější africké země, proto je možné bez obav vyrazit do některého z nočních klubů.

Den 8: ODLET DO PRAHY: V pozdním odpoledni transfer na letiště v Banjulu a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Gambie v lokalitě Bakau nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat