Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Laico Atlantic Banjul Hotel

Gambie, Banjul

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Luxusní dovolená Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Laico Atlantic Banjul Hotel ****, Banjul: Hotel vyšší kategorie vhodný pro náročnější klienty s 204 pokoji umístěnými v několika pavilonech leží v nádherné zahradě přímo u dlouhé písčité pláže.

Popis

Laico Atlantic Banjul Hotel ****, Banjul: 3 restaurace, 5 barů, bazén a dětský bazén, obchody, směnárna, lékař na telefonu, noční klub, internet, fax, konferenční místnost, masáže, lázně, kadeřnické služby za poplatek, trezor na recepci za poplatek.Soukromá pláž přímo u hotelu s jemným pískem.

Sport a zábava

Laico Atlantic Banjul Hotel ****, Banjul: Beach volejbal, stolní hry, vodní aerobik, animační programy, za poplatek: tenisové kurty, squash, basketbal, minigolf, biliár, kriket, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Laico Atlantic Banjul Hotel ****, Banjul: Koupelna s WC, klimatizace, lednička, TV SAT, telefon, fén, minibar za příplatek, balkon nebo terasa.Maximálně 3 osoby na pokoji. Za příplatek možno objednat rodinné pokoje propojené dveřmi.

Stravování

Laico Atlantic Banjul Hotel ****, Banjul: Snídaně, za přípl. polopenze formou bufetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY, PŘÍLET DO GAMBIE: Odlet z Prahy, odbavení 2 h před odletem. Večer přílet do Banjulu, uvítání na letišti a transfer mikrobusem do hotelu dle výběru. Pobyt se snídaní či polopenzí. Nocleh.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní či polopenzí. Možnost výletů. Doporučuje me navští vit hlavní město Banjul, uskutečnit projížďku po řece Gambia, rybaření či safari do některé z přírodních rezerva cí. Lze také navštívit sousední Senegal. Gambie patří mezi nejbezpeč nější africké země, proto je možné bez obav vyrazit do některého z nočních klubů.

Den 8: ODLET DO PRAHY: V pozdním odpoledni transfer na letiště v Banjulu a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Gambie v lokalitě Banjul nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat