Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Sheraton Hotel Resort & Spa

Gambie, Brufut

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Poloha

Sheraton Hotel Resort & Spa *****, Brufut: Zcela nově postavený luxusní hotelový resort se 195 pokoji leží přímo na pláži, 10 minut jízdy od letiště a 20 minut jízdy od hlavního města. Hotel je postaven v africkém stylu, pokoje jsou luxusně a moderně vybaveny.

Ubytování

Sheraton Hotel Resort & Spa *****, Brufut: Koupelna s WC, klimatizace, TV SAT, telefon, internet (za poplatek), vysoušeč vlasů, minibar, trezor, příslušenství k přípravě kávy a čaje, balkon nebo terasa s výhledem na bazén a oceán.Maximálně 3 osoby na pokoji.

Popis

Sheraton Hotel Resort & Spa *****, Brufut: 2 restaurace, 3 bary , bazén a dětský bazén, obchod, business centrum s faxem, telefonem a dalšími službami, turistické centrum s nabídkou privátních výletů, prádelna, WIFI internet.Písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava

Sheraton Hotel Resort & Spa *****, Brufut: Fitness, lodní výlety, privátní výlety, animace, za poplatek: vodní sporty, masáže a lázně.

Stravování

Sheraton Hotel Resort & Spa *****, Brufut: Snídaně - strava formou bufetu. Za příplatek polopenze, či plná penze.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY, PŘÍLET DO GAMBIE: Odlet z Prahy, odbavení 2 h před odletem. Večer přílet do Banjulu, uvítání na letišti a transfer mikrobusem do hotelu dle výběru. Pobyt se snídaní či polopenzí. Nocleh.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní či polopenzí. Možnost výletů. Doporučuje me navští vit hlavní město Banjul, uskutečnit projížďku po řece Gambia, rybaření či safari do některé z přírodních rezerva cí. Lze také navštívit sousední Senegal. Gambie patří mezi nejbezpeč nější africké země, proto je možné bez obav vyrazit do některého z nočních klubů.

Den 8: ODLET DO PRAHY: V pozdním odpoledni transfer na letiště v Banjulu a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Gambie v lokalitě Brufut nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat