Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Spice Island Beach Resort

Grenada, Grand Anse Bay

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Spice Island Beach Resort [chybi obr]
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 123 490 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Spice Island Beach Resort *****, Grenada: Hotel tvořen 64 suitami se nachází uprostřed krásné tropické zahrady na břehu moře leží 10 minut jízdy od letiště a hlavního města Grenady, St. Georges. V hotelu je zakázáno kouřit.

Popis

Spice Island Beach Resort *****, Grenada: Business centrum, fitness centrum, internet, bazén, restaurace, půjčovna aut, butik, miniklub pro děti 3- 12 let.Dlouhá bílá písečná pláž Grand Anse přímo u hotelu.

Sport a zábava

Spice Island Beach Resort *****, Grenada: Golf, tenisový kurt, šnorchlování, kajak, fitness centrum, dětský koutek, jízda na kole, za poplatek motorové vodní sporty, potápění.

Ubytování

Spice Island Beach Resort *****, Grenada: Balkón (pouze u pokojů nejnižší kategorie), terasa s vlastní předzahrádkou a zahradním nábytkem, houpací síť, klimatizace, CD a DVD přehrávač, ventilátor, rychlovarná konvice, fén, žehlička, minibar, trezor, telefon, TV, župany.V hotelu je zakázáno kouřit.

Stravování

Spice Island Beach Resort *****, Grenada: Polopenze snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu, popř. All Inclusive za příplatek – oběd výběrem z menu, snack během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha – Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Let s přestupem, přílet na letiště Point Salinas, uvítání na letišti zástupcem partnerské cestovní kanceláře, transfer do hotelu dle výběru.

Den 2: GRENADA: Pobyt na ostrově. Koupání, opalování, vodní sporty, množství výletů zaměřených na poznávání přírodních krás ostrova s velkým množstvím vodopádů, ekologických stezek, pláží. K nezapomenutelným patří i výlety na okolní přidružené ostrůvky s plážemi vybízejícími k lenošení a dovádění v teplém, průzračném karibském moři.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do Prahy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat