Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grenadian

Grenada, St. George's

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 79 990 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Hotel Grenadian ***+, Grenada : Resort rozprostírající se v tropické zahradě nad pláží Tamarind nabízí ubytování v několika typech pokojů.

Popis

Hotel Grenadian ***+, Grenada : 3 restaurace, plážový bar, bar, bazén, lázeňské centrum, fitness centrum, konferenční místnost, miniklub pro děti.Dvě písečné pláže u hotelu.

Ubytování

Hotel Grenadian ***+, Grenada : WC, koupelna, balkon nebo terasa, klimatizace, TV, minibar, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice.Uzavřené prostory hotelu včetně pokojů jsou nekuřácké!

Stravování

Hotel Grenadian ***+, Grenada : Pobyty s All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Sport a zábava

Hotel Grenadian ***+, Grenada : Pěší turistika, potápěčské centrum, golfové hřiště v blízkosti hotelu, windsurfing, šnorchlování, vodní lyžování, tenis, jízda na koni.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha – Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Let s přestupem, přílet na letiště Point Salinas, uvítání na letišti zástupcem partnerské cestovní kanceláře, transfer do hotelu dle výběru.

Den 2: GRENADA: Pobyt na ostrově. Koupání, opalování, vodní sporty, množství výletů zaměřených na poznávání přírodních krás ostrova s velkým množstvím vodopádů, ekologických stezek, pláží. K nezapomenutelným patří i výlety na okolní přidružené ostrůvky s plážemi vybízejícími k lenošení a dovádění v teplém, průzračném karibském moři.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do Prahy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat