Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

BWA Chick Hotel & Golf

Guadeloupe, Grande Terre, Saint Francois

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bwa Chik Hotel & Golf
Bwa Chik Hotel And Golf
Bwa Chik Hotel and Golf
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 33 790 Kč

Dostupných: 819 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Dovolená a golf

Sport a zábava

Hned před hotelem leží 18- jamkové golfové hřiště, dále jsou zde možnosti surfingu, kitesurfingu, nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě také naše nabídka fakultativních výletů.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, televize, trezor, balkon nebo terasa a možnost připojení k internetu přes WIFI za poplatek.

Stravování

Snídaně za příplatek polopenze.

Poloha

Hotel Bwa Chick Hotel & Golf mí 54 pokojů, nacház se v lokalitě Saint Francois. Na pláž se z hotelu dostanete příjemnou procházkou, je to cca 400 m, golfové hřiště je u hotelu. Centrum nedalekého městečka Vám nabídne restaurace, bary, kasino, diskotéku a možnosti nakupování. Letiště se nachází cca 40 minut jízdy od hotelu.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní restaurace, bazén, bar, hlídání dětí na vyžádání za poplatek, za poplatek možnost připojení k internetu. Hotel je vyhledáván hlavně kvůli svému 18- jamkovému golfovému hřišti.Hotel se nachází cca 400 m od pláže.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Guadeloupe, přílet do Guadeloupe, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Guadeloupe, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Guadeloupe jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat