Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Intercontinental Grand Stanford

Hongkong, Kombinace destinací

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní
Doprava Letecká
Další názvy
The Kimberley Hotel
Cena za osobu od 32 400 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Poloha

Intercontinental Grand Stanford *****, Hongkong: Luxusní výškový hotel s 578 pokoji se nachází v centru obchodní a turistické části Hongkongu, ve čtvrti Tsim Sha Tsui. Obchůdky, restaurace a další turistické zajímavosti jsou v těsné blízkosti hotelu.

Popis

Intercontinental Grand Stanford *****, Hongkong: 4 restaurace, bar, konferenční a business centrum, kadeřník, hlídání dětí.

Sport a zábava

Intercontinental Grand Stanford *****, Hongkong: Bazén, fitness centrum, sauna.

Ubytování

Intercontinental Grand Stanford *****, Hongkong: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, TV se satelitním příjmem, DVD/CD přehrávač, telefon, přístup na internet, minibar, rychlovarná konvice, pokojový trezor.Na pokoji maximálně 3 osoby.

Stravování

Intercontinental Grand Stanford *****, Hongkong: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: HONGKONG: Přílet do Hongkongu, transfer do hotelu, ubyto vání. V pozdních odpoledních hodinách doporuču jeme prohlídku nej vý znam - něj ší městské čtvrti Kowloon a náv ště vu některé z mnoha míst ních, filipín ských či korejských restaurací. Nocleh.

Den 3: HONGKONG - (MACAO): Snídaně. Polodenní prohlídka města: návštěva Victoria Peaks, ze které uvidíte panoráma města, ostrov Hongkong, Kow loon, ptačí trhy, Chenny Ciah - rybářské město, bankovní centrum, obchodní centrum. Po domluvě s průvodcem mož no tuto prohlídku přesunout na další den a absolvovat celodenní fakultativní lodní výlet do bývalé portugalské kolonie Macao, známé především jako území s největší koncentrací kasin. Během dne bude dostatek příleži tos tí k prohlíd ce pamě ti hodností tohoto maličkého území s mediteránním šarmem. Nocleh.

Den 4: HONGKONG - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat