Vyhledat zájezd

Hotel Dona Sylvia

Indie, Goa

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dona Sylvia
Dona Sylvia Beach Resort
Hotel Dona Sylvia Beach Resort
Počasí
34 °C - Oblačno
Cena za osobu od 31 290 Kč

Dostupných: 108 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Sport a zábava

Fitness centrum, vodní sporty, tennis, volleyball, animační programy, parasaling, herna, pronájem kol, internetová kavárna, obchody.

Popis

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, velký bazén a dětský bazén, masáže, salon krásy, vířivka, sauna, kadeřník, kongresové místnosti, prádelna, dětský klub, wifi. Písčitá pláž přímo u hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, kávovar, telefon, TV se sat. , a trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Poloha

Hotel Dona Sylvia se nachází v jižní části Goa, a je vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel má 181 pokojů, areál je obklopen bohatou flórou. Hotel leží v docházkové vzdálenosti od pláže, nákupních pasáží, restaurací a rušného nočního života.

Stravování

Formou All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00.

Program

Program pobytového zájezdu Goa: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Goa. 2.den - přílet do Goa, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Goa do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Goa každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat