Vyhledat zájezd

The Lalit Golf And Spa Resort

Indie, Goa

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
The LaLit Golf & Spa Resort Hotel
Počasí
27 °C - Déšť
27 °C - Déšť

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Program

Program pobytového zájezdu Goa: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Goa. 2.den - přílet do Goa, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Goa do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Goa každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Golfový resort se rozkládá podél nedotčeného pobřeží v jižní části Goa. S více než 1 km dlouhou písečnou pláží a úchvatným výhledem na Arabské moře je jedním z nejkrásnějších letovisek v Goa.

Popis

Vstupní hala s recepcí, 6 restaurací, golfové hřiště, spa, krytý i venkovní bazén, jacuzzi, tělocvična, tenisové a squash kurty, dětská herna, parkoviště, heliport, obchodní centrum, vnitřní i venkovní konfereční prostory, pořádání svateb a jiných událostí, catering. Písčitá pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Tenis, squash, golf, vodní sporty, spa, fitness, jacuzzi, výlety.

Ubytování

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC. K vybavení pokojů dále patří klimatizace, TV se satelitem, minibar, trezor, fén, kávovar, wifi. Žehlička a žehlící prkno na vyžádání. 2 láhve pitné vody na pokoji denně.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze / plné penze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indie v lokalitě Goa nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat