Vyhledat zájezd

Hotel The Leela

Indie, Goa, Cavelossim Beach

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel The Leela Goa
The Leela Kempinski Goa Resort
Počasí
34 °C - Jasno
34 °C - Jasno
Cena za osobu od 65 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

The Leela *****, Cavelossim Beach: 4 špičkové restaurace, 3 bary, tradiční masáže, konferenční prostory, nákupní galerie, zahrada s tropickým kořením, dětský koutek.Písečná, přímo u hotelu.

Sport a zábava

The Leela *****, Cavelossim Beach: Bazén, dětský bazén, sauna, posilovna, 12-ti jamkové golfové hřiště, plážové sporty, tenisové kurty.

Ubytování

The Leela *****, Cavelossim Beach: Klimatizace, ventilátor, koupelna s WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, telefon, internet, trezor, kávovar.V základní ceně zájezdu je ubytování typu Lagoon Terrace. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek. Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

The Leela *****, Cavelossim Beach: Snídaně, široká nabídka mezinárodních kuchyní formou a la carte.

Poloha

The Leela *****, Cavelossim Beach: Exkluzivní resort s komfortními 206 pokoji s výhledem na lagunu. Hotel poskytuje vysoký standard služeb.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 2 hodiny před odletem. Odlet do Goa.

Den 2: GOA: Snídaně v letadle, přílet do Goa. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný program na opalování, koupání, sport a výlety. Celkem 101 km pobřeží, z velké většiny dlouhé, široké a více méně prázdné pláže, lákají již po desetiletí turisty z celého světa. Dalším mag netem jsou příznivé klimatické pod mínky (především v zimě), architektura (četné portugalské koloniální stavby z mi nulých století, ale také hindské chrá my), a též pro Evropana ne zcela cizí ci vilizační dědictví bývalé portugalské kolonie: velice neproblematická symbió za hinduismu, křesťanství a islámu. Možnost fakultativních výletů do staré Goa, s katedrálou ze 16. století, nebo k vodopádu Dudhsagar se zastávkou v zahradě s tropickým kořením.

Den 9: GOA - PRAHA: V ranních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy ve večerních hodinách

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat