Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Indonésie - Okruh ostrovem Bali

Indonésie, Bali

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 11 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bali - ostrov bohů
Ostrov bohů a tisíce chrámů 55+
Počasí
26 °C - Bouřka
Cena za osobu od 45 400 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory

Popis

Se závěrečným pobytem na pláži
Termíny | 2.–12. února | 16.–26. listopadu 2018
Cena | 45 900 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 5 600 Kč

Program

Den 1: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) s přestupem do Denpasaru.
Den 2: Přílet na mezinárodní letiště Ngurah Rai do Denpasaru, metropole ostrova Bali a stejnojmenné indonéské provincie, transfer do přímořského areálu Kuta nebo Sanur, ubytování v hotelu, nocleh.
Den 3: Odpočinek, koupání, pro zájemce možnost masáží, koupelí nebo raftingu, nocleh v tomtéž hotelu.
Den 4: Prohlídka chrámu Mengwi, poté odjezd k chrámu Tanah Lot z 16. století, který stojí na mohutné skále v Indickém oceánu, jízda k terasovitým rýžovým polím Jatiluwih, kde shlédneme různé fáze pěstování rýže. Další prohlídka patří nejvíce fotografovanému chrámu na Bali, Ulun Danu v Bedugulu s nádherným výhledem na jezero Bratan. Než dojedeme na druhou stranu ostrova k Jávskému moři, shlédneme ještě vodopád Git Git. Večeře a nocleh v hotelu na „černé pláži“ Lovina Beach.
Den 5: Časně ráno v 6.00 možnost pozorovat na pláži Lovina delfíny při východu slunce, poté zastávka u horkých pramenů v Banjar, kde bude možnost koupání v přírodním horkém bazénu, pokračování v jízdě nás dovede do buddhistického kláštera Brahma Wihara Arama, odtud na vrchol Gobleg, odkud je krásný výhled na dvě jezera – Tambligan a Buyan. Další zastávka bude na rýžových terasách v Pacungu. Poslední zastávka bude u Chrámu královské rodiny. Návrat do hotelu v Lovina Beach.
Den 6: Po snídani odjezd na vrchol vulkánu Kintamani (1 450 m), odkud je nádherný výhled na horu Batur (1 717 m) a stejnojmenné jezero. Uvidíme i jezero v kráteru této činné sopky. Odpoledne navštívíme chrámy Kehen temple a Goa Gajah a nestarší chrám na ostrově, Puseh. Cestou ještě navštívíme zahradu koření v Sebatu, kde se seznámíme jak s mnoha druhy koření, tak i s ovocem, pěstováním kávy a kakaa. Večeře a nocleh v hotelu na pláži Candidasa Beach.
Den 7: Po snídani odjezd do Tenganan, autentické balijské vesnice, prohlídka netopýří jeskyně Holy Bat. Odtud do Klunkung, návštěva dvora bývalého království Kerta Gosa s klasickými malbami v královské síni a prohlídka Plovoucího pavilonu. Odjezd do Ubudu, oblasti místního domorodého umění, návštěva obrazové galerie v Batuánu, batikové a tkalcovské dílny, zatímco vesnice Celuk je centrem zlatníků a stříbrotepců. Vesnice Mas je střediskem dřevořezby. Zde je také možno shlédnout domorodý tanec kecak, znázorňující epos Ramajána. Přejezd do hotelu v Kutě nebo Sanuru, večeře a nocleh na pláži.
Den 9: Volno ke koupání, možnost využití nabízených aktivit, mj. masáže, aromatické a květinové koupele nebo rafting na křišťálově čistých vodách řek Telaja Waja nebo Ayung.
Den 10: Dopoledne volno u moře, navečer transfer na letiště, odlet do Evropy.
Den 11: Přílet do Vídně nebo Prahy s přestupem, možnost společného tranferu mikrobusem do Brna.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat