Vyhledat zájezd

Hotel Bali Mandira Beach Resort and Spa

Indonésie, Bali, Legian

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Bouřka
28 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel je od krásné pláže s jemným pískem oddělen pouze pobřežní promenádou. V blízkosti hotelu široká nabídka restaurací a obchodů, od letiště asi 6 km.

Popis

Hotel je postaven v balijském stylu, hotelová hala s recepcí, open air restaurace s asijskými a mezinárodními pokrmy, restaurace se středomořskou kuchyní, obchůdky se suvenýry, bazén s lehátky a slunečníky, bazén na terase, stolní tenis.Pro děti: dětské hřiště, dětský bazén.

Ubytování

Hotel má celkem 191 pokojů v hlavní budově a vilkách. Pokoje superior se nacházejí v hlavní budově, s koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, minibarem, telefonem, TV/SAT, trezor, balkon nebo terasa. Za příplatek pokoje deluxe (v zahradě v 2patrových vilkách): privátní check-in, uvítací nápoj, denně tisk, nápoje, káva, čaj 11.00–23.00 hod. odpoledne koktejly, pivo a víno, denně přístup na internet 1 hodina zdarma. Další typy ubytování: deluxe-privat-Garten-Cottage (v blízkosti pláže a bazénu), Bali Mandira Vilky – navíc vařič kávy, denní doplňování minibaru nealko nápoji, možnost snídaně přímo ve vilce.

Stravování

Snídaně bufetové, za příplatek polopenze nebo all inclusive.
All inclusive: plná penze, snídaně bufetové, obědy formou menu, večeře bufetové nebo formou menu, místní alkoholické a nealko nápoje, káva, čaj, místní pivo, koktejly a víno od 11–23 hod. tematické večeře.

Ostatní

Kvalitní služby, v blízkosti restaurace, bary, obchody, ideální pro všechny věkové kategorie.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Bali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat