Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilky Bulgari Resort Bali

Indonésie, Bali, Uluwatu

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Bvlgari Resort Bali
Počasí
27 °C - Bouřka
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Luxusní boutique hotel BVLGARI BALI RESORT se nachází na skalách ve výšce 150 m nad mořem a nabízí překrásné panoramatické výhledy na Indický oceán a 1,5 km dlouhou písečnou soukromou hotelovou pláž, na kterou se dostanete místním hotelovým výtahem. Tento krásný italský boutique hotel, snoubící vytříbený italský vkus s exotickými prvky balijské architektury najdete na jižní špici poloostrova Jimbaran v blízkosti chrámu Uluwatu.

Popis

Hotel Bvlgari se může pochlubit také krásnými lázeňskými prostory, kde se nachází relaxační salonek, Jóga pavilon a bazén, 6 lázeňských pokojů, 2 pavilony v zahradách, salón krásy a fitness centrum. Balinejské, asijské a evropské terapie uvolňující napjaté svaly a nervy, uklidňující mysl i duši, a můžete si je dopřát i v luxusu své přepychové vily, na pláži, při západu slunce či za svítání.

Sport a zábava

Pro zpestření Vašeho pobytu v hotelu BVLGARI jsou připraveny mnohé aktivity od výletů na okolní ostrovy a další zajímavá místa, přes výpravy helikoptérou k fascinujícím vulkánům, až po nákupy na místních trzích. Osobní personál Vám bude k dispozici po celou dobu pobytu, aby splnil všechna Vaše přání.

Ubytování

Ubytování v BVLGARI hotelu je možné v privátních vilkách v tradičním stylu Bali, které jsou volně položené na velkém území resortu. Ke každé vilce patří otevřená zahradní besídka, terasa s privátním bazénem s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny vysokorychlostním internetem, DVD přehrávačem, SAT-TV, župany, vysoušečem na vlasy. Denně se podává čerstvé ovoce. Dále jsou k dispozici vilky se dvěmi ložnicemi a jedna, 1300 m2 velká Bvlgari Villa. Bvlgari Villa nabízí privátní přístup. Skládá se ze 2 ložnic, velkého obývacího pokoje s vestavěným barem a domácím kinem. Kromě toho nabízí venkovní besídku s bazénem a velkou terasou.

Stravování

Kuchyně v hotelu BVLGARI nabízí skvělou kombinaci italských jídel a místních tradic a pochutnat si můžete ve dvou hotelových restauracích IL RISTORANTE je SANGKAR. Nechybí samozřejmě ani bar a překrásnou terasou, ze které můžete obdivovat nádherný panoramatický výhled při popíjení Vámi oblíbeného drinku.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Bali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat