Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotelový komplex Conrad Bali Resort & Spa

Indonésie, Bali, Tanjung Benoa

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Conrad Bali
Počasí
26 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Conrad Bali Resort & SPA *****, Tanjung Benoa: Moderní a luxusní hotelový komplex v balijské architektuře se nachází v oblíbené části Bali u pláže Tanjung Benoa. Celkem 313 pokojů typu Deluxe s výhledem do zahrady, na bazén nebo s přímým výhledem na moře za příplatek.

Popis

Conrad Bali Resort & SPA *****, Tanjung Benoa: 3 restaurace, 2 bary, business centrum, konferenční prostory, klubovna., dětský koutek, pasáž s obchody, kadeřník.Písečná u hotelu.

Sport a zábava

Conrad Bali Resort & SPA *****, Tanjung Benoa: Bazén, středisko vodních sportů, fitness, 2 tenisové kurty, tradiční masáže s vlastním bazénem, sauna, jacuzzi, animační programy.

Ubytování

Conrad Bali Resort & SPA *****, Tanjung Benoa: Klimatizace, ventilátor, koupelna s WC, fén, TV, DVD/CD přehrávač, telefon, přístup na internet, minibar, trezor, varná konvice.Na pokoji maximálně 3 osoby.

Stravování

Conrad Bali Resort & SPA *****, Tanjung Benoa: Snídaně formou bufetu. Široká nabídka mezinárodních kuchyní formou a la carte.

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odba ve ní na letišti 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet na Bali na letiště v hlavním městě Denpasaru. Uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé pís čité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, potápění či rybaření. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží také něco víc - fascinující vnitrozemí ostrova s bujnou tropickou vegetací. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů s česky hovořícím průvod cem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintama ni, Mengwi, Tanah Lot, Opi čí les, Goa Gajan, malířská vesnice Ubud, Batu bulan, Bali Hai a mnohé další. Mezi největší atrakce patří návštěva sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vodní jezero. Pro dobro družnější povahy možnost pronájmu automo bilu (doporučujeme proná jem auta i s řidičem) a možnost indi viduálního poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vašemu příjemnému poby tu při spěje nespočet vynikajících indonés kých restaurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Místní obchůd ky na bí zejí vynikající nákupní mož nos ti míst ních suvenýrů, dřevěných vyře zá vaných sošek, textilu a dalších drobností. Při nákupu si můžete vy zkoušet dovednost Vašeho smlou vání, které je zde zvykem.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Bali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat