Vyhledat zájezd

Hotel Cooee Bali Reef Resort

Indonésie, Bali, Tanjung Benoa

Hotel Cooee Bali Reef Resort (hlavní fotografie)

3% sleva až

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 30 400 Kč

Dostupných: 48 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odba ve ní na letišti 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet na Bali na letiště v hlavním městě Denpasaru. Uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé pís čité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, potápění či rybaření. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží také něco víc - fascinující vnitrozemí ostrova s bujnou tropickou vegetací. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů s česky hovořícím průvod cem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintama ni, Mengwi, Tanah Lot, Opi čí les, Goa Gajan, malířská vesnice Ubud, Batu bulan, Bali Hai a mnohé další. Mezi největší atrakce patří návštěva sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vodní jezero. Pro dobro družnější povahy možnost pronájmu automo bilu (doporučujeme proná jem auta i s řidičem) a možnost indi viduálního poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vašemu příjemnému poby tu při spěje nespočet vynikajících indonés kých restaurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Místní obchůd ky na bí zejí vynikající nákupní mož nos ti míst ních suvenýrů, dřevěných vyře zá vaných sošek, textilu a dalších drobností. Při nákupu si můžete vy zkoušet dovednost Vašeho smlou vání, které je zde zvykem.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Poloha

Cooee Bali Reef Resort ****, Tanjung Benoa: Příjemný hotel v upravené zahradě na pláži Tanjung Benoa. Ubytování v jednom z 28 bungalovů typu Deluxe.

Popis

Cooee Bali Reef Resort ****, Tanjung Benoa: Restaurace, bar, obchod, internet, trezory na recepci.Písečná u hotelu.

Sport a zábava

Cooee Bali Reef Resort ****, Tanjung Benoa: Bazén, masáže, turistická kancelář s možností zprostředkování vodních sportů a výletů po okolí, jednou týdně animační programy.

Stravování

Cooee Bali Reef Resort ****, Tanjung Benoa: Servírovaná snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. V okolí hotelu možnost stravování v místních restauracích.

Ubytování

Cooee Bali Reef Resort ****, Tanjung Benoa: Klimatizace, koupelna s WC, TV, telefon, minibar, fén, terasa.Na pokoji maximálně 3 osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat