Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vily Four Seasons Resort Bali At Jimbaran Bay

Indonésie, Bali, Jimbaran

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 91 272 Kč

Dostupných: 118 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay se nachází ve městě Jimbaran na stejnojmenné bílé písečné pláži. Resort rozprostírá na okraji zálivu Jimbaran a nabízí venkovní bazén s nádherným výhledem na Indický oceán, 3 restaurace a vily v balijském stylu uprostřed bujných tropických zahrad.

Popis

Vítejte ve Four Seasons Resortu na Bali v Jimbaran zálivu. Rozsáhlá a elegantní privátní vila čeká na Vás s oddělenou ložnicí, koupelnou a obývacím pokojem. Výhled na oceán z bazénu, indonéské lázně, působivé výhledy na oceán při stolování, to vše ponořené do záhadné a oduševnělé země. Vyzkoušejte odlišnost země Bali při Vaší návštěvě Four Seasons Resortu, v nádherném venkovském soukromí.
Hotel se nachází 5 minut pěší chůze od pláže Jimbaran.

Ubytování

Ubytování se nachází ve 147 luxusních, exotických vilkách s doškovými střechami, volně stojícími ve svahu, poskytujícími překrásný výhled na Jimbaran Bay. 9 prostorných vilek nabízí přímý vstup na pláž a tím poskytuje nejvyšší soukromí. Vilky a residence nabízejí různý počet pokojů . Nejmenší vilka nabízí 204 m2 (venkovního a vnitřního prostoru) Uvnitř najdete: oddělenou ložnici, koupelnu a obývací pokoj/jídelnu, všechno privátně položené do vlastního zahradního dvorku. Každá vilka má klimatizovanou ložnici a koupelnu a otevřený venkovní prostor. Zahradní dvorek a veranda nabízejí bazének s nekonečným výhledem na Jimbaran Bay.

Stravování

Sundara Kuchyně. Mezinárodní Menu: À la carte Taman Wantilan Kuchyně. Americká, Indonéská, Seafood Menu: À la carte.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat