Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grand Aston Bali Beach Resort

Indonésie, Bali, Tanjung Benoa

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
27 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Stravování

Grand Aston Bali Beach Resort *****, Tanjung Benoa: Snídaně formou bufetu. Možnost programu All Inclusive za příplatek.

Popis

Grand Aston Bali Beach Resort *****, Tanjung Benoa: 4 restaurace, 3 bary, dětský klub, hotelový butik, tradiční masáže, konferenční prostory, salón krásy.Písečná u hotelu.

Sport a zábava

Grand Aston Bali Beach Resort *****, Tanjung Benoa: Bazén s dětským brouzdalištěm, fitness, středisko vodních sportů, kulečník, plážové sporty, stolní tenis, večerní kulturní programy, Wi-Fi.

Poloha

Grand Aston Bali Beach Resort *****, Tanjung Benoa: Oblíbený plážový hotel se nachází v tropické zahradě u pláže Tanjung Benoa. Ubytování v jednom z 187 pokojů s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání.

Ubytování

Grand Aston Bali Beach Resort *****, Tanjung Benoa: Klimatizace, koupelna s WC, TV se satelitními programy, telefon, lednička, kávovar, trezor, fén, balkón nebo terasa.Na pokoji maximálně 4 osoby.

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odba ve ní na letišti 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet na Bali na letiště v hlavním městě Denpasaru. Uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé pís čité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, potápění či rybaření. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží také něco víc - fascinující vnitrozemí ostrova s bujnou tropickou vegetací. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů s česky hovořícím průvod cem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintama ni, Mengwi, Tanah Lot, Opi čí les, Goa Gajan, malířská vesnice Ubud, Batu bulan, Bali Hai a mnohé další. Mezi největší atrakce patří návštěva sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vodní jezero. Pro dobro družnější povahy možnost pronájmu automo bilu (doporučujeme proná jem auta i s řidičem) a možnost indi viduálního poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vašemu příjemnému poby tu při spěje nespočet vynikajících indonés kých restaurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Místní obchůd ky na bí zejí vynikající nákupní mož nos ti míst ních suvenýrů, dřevěných vyře zá vaných sošek, textilu a dalších drobností. Při nákupu si můžete vy zkoušet dovednost Vašeho smlou vání, které je zde zvykem.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Bali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat