Vyhledat zájezd

Hotel Grand Mirage Resort

Indonésie, Bali, Tanjung Benoa

Strava All Inclusive, All inclusive, Plna penze, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Grand Mirage
Grand Mirage Resort & Spa
Hotel Grand Mirage Bali Resort
Hotel Grand Mirage Resort & Spa
...
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 35 290 Kč

Dostupných: 1 183 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Poznávací zájezdy

Poloha

Grand Mirage Resort *****, Tanjung Benoa: Luxusní plážový hotel s programem All Inclusive se nachází v tropické zahradě u pláže Tanjung Benoa. Ubytování v jednom z 301 pokojů s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje s výhledem na moře na vyžádání.

Popis

Grand Mirage Resort *****, Tanjung Benoa: 4 restaurace, 2 bary, dětský klub, hotelový butik, karaoke.Písečná u hotel.

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odba ve ní na letišti 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet na Bali na letiště v hlavním městě Denpasaru. Uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé pís čité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, potápění či rybaření. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží také něco víc - fascinující vnitrozemí ostrova s bujnou tropickou vegetací. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů s česky hovořícím průvod cem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintama ni, Mengwi, Tanah Lot, Opi čí les, Goa Gajan, malířská vesnice Ubud, Batu bulan, Bali Hai a mnohé další. Mezi největší atrakce patří návštěva sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vodní jezero. Pro dobro družnější povahy možnost pronájmu automo bilu (doporučujeme proná jem auta i s řidičem) a možnost indi viduálního poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vašemu příjemnému poby tu při spěje nespočet vynikajících indonés kých restaurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Místní obchůd ky na bí zejí vynikající nákupní mož nos ti míst ních suvenýrů, dřevěných vyře zá vaných sošek, textilu a dalších drobností. Při nákupu si můžete vy zkoušet dovednost Vašeho smlou vání, které je zde zvykem.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Sport a zábava

Grand Mirage Resort *****, Tanjung Benoa: Rozsáhlý bazén s dětským brouzdalištěm, tenis, biliár, šipky, minigolf, animační programy. V programu All Inclusive jsou zdarma zahrnuty nemotorizované vodní sporty. 10 minut od hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.

Ubytování

Grand Mirage Resort *****, Tanjung Benoa: Klimatizace, koupelna s WC, TV se satelitními programy, telefon, lednička, kávovar, trezor, fén, balkón nebo terasa.Na pokoji maximálně 3 osoby.

Stravování

Grand Mirage Resort *****, Tanjung Benoa: Snídaně formou bufetu. Široká nabídka me zinárodních kuchyní formou bufetu či a la carte.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat