Vyhledat zájezd

Grand Mirage

Indonésie, Bali

Strava All Inclusive, All inclusive, Plna penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Grand Mirage Bali Resort - VÝLETY V CENĚ
Grand Mirage Resort & Spa
Hotel Grand Mirage Resort & Spa
Počasí
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Program

Pobytový zájezd na Bali Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Bali 2. den : přílet na Bali, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Bali, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Indonésie - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Popis

Recepce, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bary, bazén, obchody, přístup k internetu, konferenční hala, karaoke, lékař, sauna, lázně, masáže, dětská klub. Písčitá.

Poloha

Luxusní hotel s 309 pokoji nachází na jedné z nejpěknější části Tanjung Benoa, vzdálenost od letiště je cca. 20 minut jízdy, k místním obchůdkům to trvá 5 minut jízdy.

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze.

Sport a zábava

Animační programy, golfové hřiště 10 minut jízdy, osvětlené tenisové kurty, posilovna, stolní tenis, aerobik, volejbal, půjčovna kol, stolní hry, windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování, rybaření.

Ubytování

Klimatizace, minibar, trezor, IDD, televize, kávovar.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Bali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat