Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Prama Sanur Beach Hotel

Indonésie, Bali, Sanur Beach

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Prama Sanur Beach Bali
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 32 194 Kč

Dostupných: 1 452 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 1,5 h před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet do Denpasaru, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Nocleh na Bali.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou mořskou vodou Vás vybízí k surfování, potápění či rybaření. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží také něco víc - fascinující vnitrozemí ostrova s bujnou tropickou vegetací. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů s česky hovořícím průvodcem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Men gwi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, malířská vesnice Ubud, Batubulan, Bali Hai a mnohé další. Mezi největší atrakce patří návštěva sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladkovodní jezero. Pro dobro družnější povahy možnost pronájmu automobilu (doporučujeme pronájem auta i s řidičem) a individuální poznávání krás vnitrozemí Bali. K Vašemu příjemnému pobytu přispě je nespočet restaurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Obchůdky na bízejí vynikající nákupní možnosti místních suvenýrů, dřevě ných vyřezávaných sošek, textilu a dalších. Při nákupu si můžete vyzkoušet dovednost Vašeho smlouvání.

Den 6: BALI - LOMBOK: Snídaně. Transfer do přístavu nebo na letiště a odjezd nebo odlet na nedaleký ostrov Lombok. Uvítání na letišti a tran s fer do hotelu dle výběru. Na první pohled rozeznáte rozdíly mezi přírodou, ale i místními obyvateli obou ostrovů.

Den 7: LOMBOK: Snídaně. Volný pobyt na tomto nádherném a panenském ostrově. Lombok je přibližně stejně velký jako Bali, ale hustota obyvatelstva je zde několikrát nižší než na Bali. Nabízí se zde nespočet výletů do vnitrozemí, včetně výstupu na sopku. Potápěči naleznou skvělé podmínky na nedalekých ostrůvcích Gilli. Pro náročné lze uskutečnit i třídenní výlet na ostrov praještěrů Komodo.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Odjezd na Bali a odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Sport a zábava

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: 2 velké bazény, tenisové kurty, fitness, biliár, centrum vodních sportů, konferenční prostory.
Villa Ombak ***, Gilli Trawangan: Bazén s mořskou vodou, jacuzzi, potápěčské centrum, tradiční masáže. Internet, restaurace a bary 5 min. od resortu.

Ubytování

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: Klimatizace, koupelna s WC, fén, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, trezor, minibar, příslušenství pro vaření kávy a čaje, balkón nebo terasa, přípojka k internetu. V základní ceně zájezdu je ubytování typu Superior.Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek. Maximálně 4 osoby na pokoji typu Deluxe.
Villa Ombak ***, Gilli Trawangan: Klimatizace, koupelna pod širým nebem, WC, TV, telefon, trezor, minibar, terasa.

Popis

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: 2 restaurace, 2 bary, lázně, masáže, nákupní pasáž.Písečná pláž u hotelu.
Villa Ombak ***, Gilli Trawangan: Restaurace, bar, obchod, kadeřnictví, hlídání dětí.Písečná u hotelu.

Stravování

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: Snídaně formou bufetu. Možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.
Villa Ombak ***, Gilli Trawangan: Servírovaná snídaně, možnost stravování formou a la carte.

Poloha

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: Kvalitní resort na oblíbené balijské pláží Sanur Beach. V okolí se nachází mnoho místních restaurací a obchůdků. Hotel nabízí ubytování ve 428 pokojích typu Superior, Deluxe nebo Suite.
Villa Ombak ***, Gilli Trawangan: Nejhezčí klidný resort na maličkých ostrůvcích Gilli. K ubytování slouží stylové sasacké nebo rodinné bungalovy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat