Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Relax Bali

Indonésie, Bali, Tulamben

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Vilky a bungalovy Relax Bali
Počasí
26 °C - Bouřka
Cena za osobu od 28 840 Kč

Dostupných: 115 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Sport a zábava

DIVE CENTRUM: - škola potápění - půjčovna kompletní potápěčské výstroje - organizace ponorů a potápěčských kurzů a výletů v Čj nebo Aj Masáže, Spa, Jacuzzi: - budova s masážemi, péčí o vlasy, manikúrou a pedikúrou - Jacuzzi je s výhledem na moře Sportovní centrum: - ping-pong, badminton, futsal, volejbal – vše i s večerním osvětlením - mořské kajaky, cvičení jógy a TRX - dětské hřiště Dále je zde možnost zapůjčení motorek 125 ccm k individuálním výletům.

Poloha

Resort Relax Bali leží samostatně na okraji vesničky Kubu, která je vzdálena asi 4 km od potápěčského Tulambenu - centra severovýchodního Bali. Resort se rozkládá v tropické zahradě plné kokosových palem přímo u moře. Korálové zahrady jsou přímo před resortem. Skvělá poloha resortu, který nesousedí s žádným jiným, umocňuje váš zážitek z pobytu v čarokrásné přírodě. Máte zde absolutní soukromí, klidné procházky po okolí, návštěvy baru a restaurace nebo se můžete vydat na návštěvy nedalekého rušnějšího turistického Tulambenu. Váš volný čas si zde můžete zorganizovat podle momentální nálady. Z resortu pohodlně obsáhnete i většinu zajímavých míst na Bali - výlety na sopky Agung a Batur, největší hinduistické a budhistické chrámy, krásnou okolní přírodu, domorodé vesnice a trhy. Resort se skládá ze tří spolu sousedících částí MONKEY, RELAX a RESIDENCE. Všechny leží přímo u moře. Část Monkey byla plně rekonstruována v roce 2014, Relax byl postaven v roce 2009. V roce 2016 byla otevřena nově dostavěná část RELAX BALI RESIDENCE s pěti luxusními vilami (Tropicana, Sunny, Merry, Breeze a Coral) s privátními bazény a zahradou. Celková kapacita resortu je 61 míst.

Ubytování

1. část MONKEY (Standard) • 6 bungalovů vybavených dvěma postelemi s možností úpravy na manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. • Bungalovy jsou umístěny v krásné zahradě cca 20 m od moře. • Jedná se o dvojbungalovy, oddělené zdí. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, teakový nábytek , samostatné sociální zařízení s teplou a studenou vodou, minibar, trezor, wi-fi, terasa s posezením a výhledem na moře. 2. část RELAX (De luxe) • 6 bungalovů s tradiční travnatou střechou a výhledem na moře, volně umístěných v zahradě a háji kokosových palem. • 5 bungalovů vybavených postelemi s možností úpravy na manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. • 1 větší rodinný bungalov se dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky) a obývacím pokojem. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, stylový teakový nábytek, venkovní - z poloviny zastřešená koupelna s teplou vodou, minibar, trezor, wi-fi , terasa s výhledem na moře a vlastní lehátka se slunečníkem. 3. RELAX BALI RESIDENCE (Privátní vily) • 5 luxusních vil se dvěma oddělenými ložnicemi, každá s king size manželskou postelí (210 x 200 cm)a jednolůžkem, polootevřenou koupelnou a šatnou. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Každá z vil má soukromý bazén (5 x 8 m) a privátní zahradu 1200 m2, terasu s posezením u bazénu, lehátka se slunečníky, dvě zahradní gazeba. K vybavení vil dále patří: automatická klimatizace, ventilátory, smart TV, vybavení kuchyňského koutu, wi-fi. Část Relax Bali Residence je plně servisována resortem (pokojová služba, prádelna, restaurace, výlety, sportoviště, transporty, český management). Před vilami se nacházejí bohaté korálové zahrady, vhodné jak pro šnorchlování, tak potápění.

Stravování

RESTAURACE: - snídaně v ceně ubytování 7:00 – 11:00 hod dle snídaňového menu (25 druhů kontinentálních jídel) + káva, čaj, ovocný salát, pečivo a ovoce dle výběru hostů - další provoz kuchyně 7:00 – 22:00 hod. Výběr ze 45 tradičních indonéských nebo mezinárodních jídel. Výběr á la carte. BAR A BAZÉNOVÝ BAR • 7:00 hod – 24:00 hod. Výběr džusů z čerstvého ovoce, míchaných nebo jednoduchých alkoholických nápojů.

Ostatní

Zveme vás do ráje, zveme vás na Bali.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce (7-22 hod.), restaurace s tradiční i evropskou kuchyní, bar s nabídkou míchaných nápojů, pokojový servis pokrmů a nápojů až do bungalovu,tradiční balijské masáže, pedikůra a manikůra, jacuzzi pro dva, sladkovodní 16ti metrový bazén i s dětským brouzdalištěm, sladkovodní 8 metrový bazén, s výcvikovou sladkovodní potápěčskou část bazénu, hloubka 3,3 m. Hotel nabízí řadu výletů po Bali - autobusem, s možností česky mluvícího průvodce, kurzy potápění v celosvětově rozšířeném systému SSI, vše s českými instruktory. Dále je k dispozici půjčovna potápěčského a šnorchlařského vybavení, půjčovna mořských kajaků, přístup k internetu, DVD a TV místnost, pronájem aut a motorek, doprava autem nebo autobusem s naším řidičem, průvodce v češtině, prádelna. možnost zapůjčení TV – DVD setu s filmy v Čj nebo Aj.
Dětská postýlka, autosedačka, sedačka v restauraci ke stolu, brouzdaliště, možnost hlídání.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat