Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilky a bungalovy Relax Bali

Indonésie, Bali, Tulamben

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
27 °C - Bouřka
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

1. část MONKEY (Standard) • 6 bungalovů vybavených dvěma postelemi s možností úpravy na manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. • Bungalovy jsou umístěny v krásné zahradě cca 20 m od moře. • Jedná se o dvojbungalovy, oddělené zdí. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, teakový nábytek , samostatné sociální zařízení s teplou a studenou vodou, minibar, trezor, wi-fi, terasa s posezením a výhledem na moře. 2. část RELAX (De luxe) • 6 bungalovů s tradiční travnatou střechou a výhledem na moře, volně umístěných v zahradě a háji kokosových palem. • 5 bungalovů vybavených postelemi s možností úpravy na manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. • 1 větší rodinný bungalov se dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky) a obývacím pokojem. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, stylový teakový nábytek, venkovní - z poloviny zastřešená koupelna s teplou vodou, minibar, trezor, wi-fi , terasa s výhledem na moře a vlastní lehátka se slunečníkem. 3. RELAX BALI RESIDENCE (Privátní vily) • 5 luxusních vil se dvěma oddělenými ložnicemi, každá s king size manželskou postelí (210 x 200 cm)a jednolůžkem, polootevřenou koupelnou a šatnou. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Každá z vil má soukromý bazén (5 x 8 m) a privátní zahradu 1200 m2, terasu s posezením u bazénu, lehátka se slunečníky, dvě zahradní gazeba. K vybavení vil dále patří: automatická klimatizace, ventilátory, smart TV, vybavení kuchyňského koutu, wi-fi. Část Relax Bali Residence je plně servisována resortem (pokojová služba, prádelna, restaurace, výlety, sportoviště, transporty, český management). Před vilami se nacházejí bohaté korálové zahrady, vhodné jak pro šnorchlování, tak potápění.

Poloha

Resort Relax Bali leží samostatně na okraji vesničky Kubu, která je vzdálena asi 4 km od potápěčského Tulambenu - centra severovýchodního Bali. Resort se rozkládá v tropické zahradě plné kokosových palem přímo u moře. Korálové zahrady jsou přímo před resortem. Skvělá poloha resortu, který nesousedí s žádným jiným, umocňuje váš zážitek z pobytu v čarokrásné přírodě. Máte zde absolutní soukromí, klidné procházky po okolí, návštěvy baru a restaurace nebo se můžete vydat na návštěvy nedalekého rušnějšího turistického Tulambenu. Váš volný čas si zde můžete zorganizovat podle momentální nálady. Z resortu pohodlně obsáhnete i většinu zajímavých míst na Bali - výlety na sopky Agung a Batur, největší hinduistické a budhistické chrámy, krásnou okolní přírodu, domorodé vesnice a trhy. Resort se skládá ze tří spolu sousedících částí MONKEY, RELAX a RESIDENCE. Všechny leží přímo u moře. Část Monkey byla plně rekonstruována v roce 2014, Relax byl postaven v roce 2009. V roce 2016 byla otevřena nově dostavěná část RELAX BALI RESIDENCE s pěti luxusními vilami (Tropicana, Sunny, Merry, Breeze a Coral) s privátními bazény a zahradou. Celková kapacita resortu je 61 míst.

Popis

Dětská postýlka, autosedačka, sedačka v restauraci ke stolu, brouzdaliště, možnost hlídání.

Sport a zábava

DIVE CENTRUM: - škola potápění - půjčovna kompletní potápěčské výstroje - organizace ponorů a potápěčských kurzů a výletů v Čj nebo Aj Masáže, Spa, Jacuzzi: - budova s masážemi, péčí o vlasy, manikúrou a pedikúrou - Jacuzzi je s výhledem na moře Sportovní centrum: - ping-pong, badminton, futsal, volejbal – vše i s večerním osvětlením - mořské kajaky, cvičení jógy a TRX - dětské hřiště Dále je zde možnost zapůjčení motorek 125 ccm k individuálním výletům.

Stravování

RESTAURACE: - snídaně v ceně ubytování 7:00 – 11:00 hod dle snídaňového menu (25 druhů kontinentálních jídel) + káva, čaj, ovocný salát, pečivo a ovoce dle výběru hostů - další provoz kuchyně 7:00 – 22:00 hod. Výběr ze 45 tradičních indonéských nebo mezinárodních jídel. Výběr á la carte. BAR A BAZÉNOVÝ BAR • 7:00 hod – 24:00 hod. Výběr džusů z čerstvého ovoce, míchaných nebo jednoduchých alkoholických nápojů

Ostatní

Zveme vás do ráje, zveme vás na Bali.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Bali nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat