Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Risata Bali Resort

Indonésie, Bali

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Oblačno
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 30 790 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Program

Pobytový zájezd na Bali Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Bali 2. den : přílet na Bali, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Bali, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Indonésie - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Poloha

Risata Bali se nachází v pěkné tropické zahradě, v jižní části Kuty. V okolí resortu najdete restaurace, bary a nákupní možnosti. Transfer z mezinárodního letiště na Bali trvá cca 15 minut jízdy.

Popis

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, dětský bazén, dětské řiště, konferenční místností, lázně, prádelna, dětský koutek, Wifi připojení v resortu, shuttle bus. Písčitá pláž je vzdálená cca 220 m od hotelu.

Sport a zábava

Posilovna, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Klimatizace, koupelna c WC, fén, televize ze satelitem, telefon, minibar a varná konvice. Pokoje Superior mají velikost 26 m2, nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat