Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sativa Sanur Cottages

Indonésie, Bali, Sanur

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Bouřka
27 °C - Bouřka
Cena za osobu od 34 990 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Sanur patří mezi první luxusnější letoviska na jihu Bali. Nachází se na jihovýchodní straně ostrova, přesně na druhé straně oproti známé oblasti Kuta. Lokalita s příjemnou atmosférou nabízí klidné pláže a spoustu restaurací na výběr. Písčitá pláž je přes 5 km dlouhá a leží na jihovýchodním pobřeží. Voda je velice klidná a vhodná pro koupání a zároveň si zde na své přijdou i milovníci vodních sportů. Je zde znatelný rozdíl mezi odlivem a přílivem.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování

Hostům je k dispozici lékárna, vlastní bazén a golfové hřiště, půjčovna automobilů, trezor, směnárna a samozřejmostí je 24 hodinová pokojová služba. Hotel nabízí nepřeberné množství zábavy, např. potápění, jízda na koni, plážové hry, windsurfing nebo okouzlující výlety do okolní přírody. K vybavení již zmíněných chat patří koupelna se sprchou a vanou, satelitní či kabelová televize, balkon, minibar, trezor a klimatizace.

Poloha

Tento první komplex hotelů na pláži si nadále udržuje svou poklidnou tvář. Sanur je jedna z největších tradičních vesnic Bali, ale zároveň nabízí krásné hotely, restaurace a kulturní zábavná centra. Vesnička je vzdálená pouhých 15 minut od Kuty. Tříhvězdičkový hotel Sativa Sanur Cottage se nachází v samém srdci jednoho z nejkrásnějších měst indonéského ostrova Bali - Sanuru. Z letiště Denpasar se dá na místo dostat za necelých dvacet minut.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat