Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Wina Holiday Villa

Indonésie, Bali, Kuta

Hotel Wina Holiday Villa (hlavní fotografie)

4% sleva až

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Wina Holiday Villa Kuta
Wina Holiday Village Resort
Počasí
27 °C - Skoro zataženo
27 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 24 900 Kč

Dostupných: 301 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Program zájezdu:

1. DEN PRAHA – AMSTERDAM - DENPASAR
Sraz sestujících na letišti v Praze. Let ve 14,05hod do Amsterdamu (KL 1356). Po příletu do Amsterdamu v 15:35hod pokračování do Denpasaru v 18:20hod (KL 835). Občerstvení v letadle.

2. DEN DENPASAR (BALI)
Přílet do Denpasaru na ostrov Bali v 17:40hod. Transfer do vybraného hotelu. Nocleh. Snídaně. Volný den k odpočinku a relaxaci.
Ostrov Bali bývá kvůli hinduistickému vyznání jeho obvatelstva často přezdíván „ostrovem bohů“ nebo „ostrovem tisíce chrámů“. Hinduismus je polyteistické náboženství a na oslavu jednotlivých bohů tu bylo postaveno mnoho chrámů a vyvinulo se mnoho zvyků a slavností. Místní obyvatelstvo žije velmi zbožným způsobem, náboženství je pro ně neoddělitelnou součástí života. Na hinduistický chrám či chrámeček tu narazíte nejen v každé vesnici, ale i osadě, leckdy i v úplné samotě, na malou svatyni tu narazíte v každé domácnosti i v každém hotelu, v některých hotelech i ve všech pokojích.

3. DEN – 11. DEN BALI
Snídaně. Volné dny u moře a 3 výlety, které jsou již zahrnuty v ceně zájezdu

12. DEN BALI (DENPASAR) – AMSTERDAM
Snídaně. Volné dopoledne. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Amsterdamu v 18:55hod (KL 836). Občerstvení v letadle.

13. DEN AMSTERDAM - PRAHA
Přílet do Amsterdamu v 05:25hod a pokračování do Prahy v 06,50hod (KL 1351). Přílet do Prahy je v 08:20hod, konec programu.
Hotel se nachází v lokalitě Kuta, na ostrově Bali v Indonésii. Jen 3 minuty chůze Vás dělí od proslavené Kuta Beach a pouhých deset minut Vám zabere jízda z letiště přímo k hotelu, ze kterého se můžete pohodlně dostat do známé nákupní čtvrti Legian Street.

Ubytování

Nabídka je opravdu široká, od plně vybavených Superior a Deluxe pokojů, až po nadstandartní prezidentské apartmá. Všechny pokoje mají zabudovaný samostatný klimatizační systém, telefon, televizi se satelitním příjmem a v neposlední řadě také příslušenství pro přípravů vlastních teplých nápojů.

Popis

K dispozici Vám je hned několik plně vybavených jednacích sálů, s možností pořádaní banketů a rautů. Dále prostorná zahrada s příjemným zátiším.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře dle programu.

Sport a zábava

Jak s rodinou, tak s přáteli si zde jistě vyberete to, co Vás baví nejvíce.

KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMENÍM (CELODENNÍ VÝLET)

Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čaje. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.

MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBREŽ (CELODENNÍ VÝLET)

První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijců. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.

OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (POLODENNÍ VÝLET)

Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdkách se suvenýry.

Ostatní

Náš názor: Ceny platí při minimálním počtu 52 účastníků zájezdu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat