Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Melia Bali Villas/Novotel Coralia

Indonésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Melia Bali Villas *****, Bali-Nusa Dua: Luxusní hotelový komplex se rozkládá v tropické zahradě přímo u nejhezčí balijské pláže Nusa Dua. Celkem 495 pokojů typu Superior, nebo Suite za příplatek.
Novotel Coralia ****, Senggigi-Kuta: Nejluxusnější hotel na ostrově Lombok se nachází na jeho nejkrásnější a velmi klidné pláži Kuta. Ubytování je možné v jednom z 77 luxusních pokojů nebo v typických sasackých bungalovech za příplatek.

Popis

Melia Bali Villas *****, Bali-Nusa Dua: 5 restaurací, 4 bary, obchodní pasáž, business centrum s internetem, konferenční prostory pro 400 osob, dětský koutek, kadeřnictví.Písečná u hotelu. Jedna z nejlepších na Bali.
Novotel Coralia ****, Senggigi-Kuta: 2 restaurace, 2 bary, konferenční místnosti, dětský koutek, obchod se suvenýry.Písečná u hotelu.

Sport a zábava

Melia Bali Villas *****, Bali-Nusa Dua: Bazén, fitness, tradiční masáže, sauna, 2 tenisové kurty, squash, centrum vodních sportů, animační programy.
Novotel Coralia ****, Senggigi-Kuta: 3 bazény, dětské brouzdaliště, jacuzzi, tradiční masáže, fitness, středisko vodních sportů, půjčovna kol, animační a sportovní programy.

Ubytování

Melia Bali Villas *****, Bali-Nusa Dua: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, trezor, varná konvice, minibar, internet, balkón nebo terasa.Na pokoji maximálně 3 osoby.
Novotel Coralia ****, Senggigi-Kuta: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, minibar, varná konvice, trezor.Na pokoji maximálně 3 osoby.

Stravování

Melia Bali Villas *****, Bali-Nusa Dua: Snídaně formou bufetu. Široká nabídka me­zinárodních kuchyní formou bufetu či a la carte.
Novotel Coralia ****, Senggigi-Kuta: Snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v hotelových restauracích.

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z Prahy. Odba ve ní 1,5 h před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet do Denpasaru, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Nocleh na Bali.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, po tá pění či rybaře ní. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží ta ké ně co víc - fascinující vnitroze mí ostro va s buj nou tropickou vegetací. Mož nost využití širo ké nabídky fakultativních výletů s česky hovoří cím průvodcem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Men g wi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, malíř ská vesni ce Ubud, Batubulan, Bali Hai a mno hé další. Mezi nej větší atrakce patří návště va sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vod ní jezero. Pro dobro družnější povahy mož nost proná jmu auto mo bilu (doporuču je me pro nájem auta i s řidi čem) a indivi duál ní poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vaše mu příjem nému pobytu přispě je nespočet res taurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Obchůd ky na bízejí vynikající nákupní mož nosti místních suve ný rů, dře vě ných vyřezáva ných sošek, textilu a dal ších. Při náku pu si můžete vy zkoušet do ved nost Va šeho smlouvání.

Den 6: BALI - LOMBOK: Snídaně. Transfer do přístavu nebo na le tiš tě a odjezd nebo odlet na nedale ký ostrov Lombok. Uvítání na letišti a tran s fer do ho te lu dle výběru. Na první pohled rozeznáte rozdíly mezi přírodou, ale i místními obyvateli obou ostrovů.

Den 7: LOMBOK: Snídaně. Volný pobyt na tomto nád her ném a panenském ostrově. Lom bok je přibližně stejně velký jako Bali, ale hus tota obyvatelstva je zde několi krát niž ší než na Bali. Nabí - zí se zde nespočet výletů do vnitro zemí, včet ně výstupu na sopku. Potá pěči nalez nou skvělé podmínky na neda lekých ostrův cích Gilli. Pro náročné lze uskutečnit i třídenní výlet na ostrov praještěrů Komodo.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Odjezd na Bali a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat