Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vilarisi Hotel/Senggigi Beach

Indonésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Vilarisi Hotel **+, Bali-Kuta: Městský hotel s rodinnou atmosférou se nachází v nejrušnějším balijském letovisku – Kuta Beach. Obchody a restaurace s nočním životem naleznete v okolí hotelu. Celkem 34 pokojů typu Superior, Deluxe a Family.
Senggigi Beach Hotel ***+, Senggigi: Oblíbený hotelový komplex naleznete v centru poklidného střediska Senggigi. V tropické zahradě o velikosti 12 ha je možné ubytování v pokojích s výhledem do zahrady, případně v samostatných Deluxe bungalovech za příplatek.

Popis

Vilarisi Hotel **+, Bali-Kuta: Restaurace s barem, směnárna, internet.Písečná, 250 metrů od hotelu, oblíbená surfaři.
Senggigi Beach Hotel ***+, Senggigi: 3 restaurace, 4 bary, obchody se suvenýry, turistické centrum, konferenční místnost pro 70 osob, dětský koutek.Písečná přímo u hotelu.

Sport a zábava

Vilarisi Hotel **+, Bali-Kuta: Bazén, tradiční masáže, internet, vyhlídková terasa.
Senggigi Beach Hotel ***+, Senggigi: Bazén, tradiční masáže, centrum vodních sportů, klubovna, 2 tenisové kurty.

Ubytování

Vilarisi Hotel **+, Bali-Kuta: Klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem na vyžádání, TV, trezor, telefon, balkon.Rodinné pokoje pro 4 dospělé osoby na vyžádání za příplatek.
Senggigi Beach Hotel ***+, Senggigi: Klimatizace, koupelna s WC, minibar, TV, telefon, fén, varná konvice, trezor.Na pokoji max.3 osoby.

Stravování

Vilarisi Hotel **+, Bali-Kuta: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.
Senggigi Beach Hotel ***+, Senggigi: Snídaně formou bufetu. Pestrý výběr místních i mezinárodních specialit v hotelových restauracích formou a la carte.

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z Prahy. Odba ve ní 1,5 h před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet do Denpasaru, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Nocleh na Bali.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, po tá pění či rybaře ní. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží ta ké ně co víc - fascinující vnitroze mí ostro va s buj nou tropickou vegetací. Mož nost využití širo ké nabídky fakultativních výletů s česky hovoří cím průvodcem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Men g wi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, malíř ská vesni ce Ubud, Batubulan, Bali Hai a mno hé další. Mezi nej větší atrakce patří návště va sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vod ní jezero. Pro dobro družnější povahy mož nost proná jmu auto mo bilu (doporuču je me pro nájem auta i s řidi čem) a indivi duál ní poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vaše mu příjem nému pobytu přispě je nespočet res taurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Obchůd ky na bízejí vynikající nákupní mož nosti místních suve ný rů, dře vě ných vyřezáva ných sošek, textilu a dal ších. Při náku pu si můžete vy zkoušet do ved nost Va šeho smlouvání.

Den 6: BALI - LOMBOK: Snídaně. Transfer do přístavu nebo na le tiš tě a odjezd nebo odlet na nedale ký ostrov Lombok. Uvítání na letišti a tran s fer do ho te lu dle výběru. Na první pohled rozeznáte rozdíly mezi přírodou, ale i místními obyvateli obou ostrovů.

Den 7: LOMBOK: Snídaně. Volný pobyt na tomto nád her ném a panenském ostrově. Lom bok je přibližně stejně velký jako Bali, ale hus tota obyvatelstva je zde několi krát niž ší než na Bali. Nabí - zí se zde nespočet výletů do vnitro zemí, včet ně výstupu na sopku. Potá pěči nalez nou skvělé podmínky na neda lekých ostrův cích Gilli. Pro náročné lze uskutečnit i třídenní výlet na ostrov praještěrů Komodo.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Odjezd na Bali a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat