Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Prama Sanur Beach Hotel/Holiday Resort Lombok

Indonésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: Kvalitní resort na oblíbené balijské pláží Sanur Beach. V okolí se nachází mnoho místních restaurací a obchůdků. Hotel nabízí ubytování ve 428 pokojích typu Superior, Deluxe nebo Suite.

Popis

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: 2 restaurace, 2 bary, lázně, masáže, nákupní pasáž.Písečná pláž u hotelu.
Holiday Resort Lombok ****. Senggigi: 3 restaurace, 3 bary, konferenční prostory pro 100 osob, pasáž s obchody, internet, dětský koutek, klinika, kadeřnictví.Písečná u hotelu.

Sport a zábava

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: 2 velké bazény, tenisové kurty, fitness, biliár, centrum vodních sportů, konferenční prostory.
Holiday Resort Lombok ****. Senggigi: Bazén, tradiční masáže, fitness, tenisový kurt, klubovna, centrum vodních sportů.

Ubytování

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: Klimatizace, koupelna s WC, fén, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, trezor, minibar, příslušenství pro vaření kávy a čaje, balkón nebo terasa, přípojka k internetu.V základní ceně zájezdu je ubytování typu Superior. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek. Maximálně 4 osoby na pokoji typu Deluxe.
Holiday Resort Lombok ****. Senggigi: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, minibar, varná konvice.Na pokoji maximálně 3 osoby. Rodinné apartmány vhodné pro 4 osoby.

Stravování

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali: Snídaně formou bufetu. Možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.
Holiday Resort Lombok ****. Senggigi: Snídaně formou bufetu. Možnost stravování a la carte nebo bufetu v hotelových restauracích.

Program

Den 1: odlet z PRAHY: Odlet z Prahy. Odba ve ní 1,5 h před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA BALI: Přílet do Denpasaru, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Nocleh na Bali.

Den 3: BALI: Snídaně. Volný program. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou moř skou vodou Vás vybízí k surfování, po tá pění či rybaře ní. Ostrov Bali však nabízí mimo pláží ta ké ně co víc - fascinující vnitroze mí ostro va s buj nou tropickou vegetací. Mož nost využití širo ké nabídky fakultativních výletů s česky hovoří cím průvodcem - Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Men g wi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, malíř ská vesni ce Ubud, Batubulan, Bali Hai a mno hé další. Mezi nej větší atrakce patří návště va sopky Gunung Agung (3.142 m n.m.) a sopky Batur, pod kterou se rozkládá velké sladko vod ní jezero. Pro dobro družnější povahy mož nost proná jmu auto mo bilu (doporuču je me pro nájem auta i s řidi čem) a indivi duál ní poznávání krás vnitroze mí Bali. K Vaše mu příjem nému pobytu přispě je nespočet res taurací a barů v okolí hotelu a podél pláží. Obchůd ky na bízejí vynikající nákupní mož nosti místních suve ný rů, dře vě ných vyřezáva ných sošek, textilu a dal ších. Při náku pu si můžete vy zkoušet do ved nost Va šeho smlouvání.

Den 6: BALI - LOMBOK: Snídaně. Transfer do přístavu nebo na le tiš tě a odjezd nebo odlet na nedale ký ostrov Lombok. Uvítání na letišti a tran s fer do ho te lu dle výběru. Na první pohled rozeznáte rozdíly mezi přírodou, ale i místními obyvateli obou ostrovů.

Den 7: LOMBOK: Snídaně. Volný pobyt na tomto nád her ném a panenském ostrově. Lom bok je přibližně stejně velký jako Bali, ale hus tota obyvatelstva je zde několi krát niž ší než na Bali. Nabí - zí se zde nespočet výletů do vnitro zemí, včet ně výstupu na sopku. Potá pěči nalez nou skvělé podmínky na neda lekých ostrův cích Gilli. Pro náročné lze uskutečnit i třídenní výlet na ostrov praještěrů Komodo.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Odjezd na Bali a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Indonésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat