Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Indonésie - Jáva, Bali, Sulawesi

Indonésie, Kombinace destinací

Indonésie - Jáva, Bali, Sulawesi (hlavní fotografie)

10% sleva až

Strava All inclusive, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 20 dní, 21 dní, 22 dní, 24 dní, 25 dní, 27 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Bali - Nová Guinea - Biak - Papaido - S třídenním trekem nalehko
Bali a Lombok
Bali a Lombok všemi smysly
Borneo - Brunej - Tropická Příroda S Výstupem Na Mt. Kinabalu
...
Cena za osobu od 39 900 Kč

Dostupných: 904 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Ostatní

Indonésie – nádherná a pestrobarevná země v jihovýchodní Asii a Oceánii, kterou tvoří neuvěřitelných 17 508 ostrovů ležících na obou stranách rovníku, což Indonésii činí největším souostrovím světa (celková rozloha je úctyhodných 1 919 440 km2. Největšími ostrovy Indonésie jsou Jáva, Sumatra, Kalimantan (indonéská část Bornea), Nová Guinea (sdílená s Papuou-Novou Guineou) a Sulawesi. Se svými 250 milióny obyvatel se řadí na 4. místo nelidnatějších států světa. Obyvatelé souostroví patří k mnoha etnickým, jazykovým a náboženským skupinám. I proto indonéské národní motto zní „Bhinneka Tunggal Ika“ (Jednota v rozdílnosti“ či „Mnoho, ale jeden“). Není turisty, kterého by svojí rozmanitostí a krásou Indonésie nenadchla a nezískala si jej. Najdete zde v podstatě vše - tropické pralesy, vysoké hory s vrcholy pod věčným ledem, vyhaslé i aktivní sopky, rýžová pole, nádherné pobřeží s nekonečnými plážemi a korálové útesy překypující mořským životem, unikátní faunu a flóru, ale i moderní města s nespočtem mrakodrapů a nákupních center.
14denní poznávací okruh s přelety.
Jáva-Bali-Sulawesi.

Popis

14DENNÍ OKRUH INDONÉSIÍ s přelety JÁVA-BALI-SULAWESI.
Náš okruh Vás zavede do míst s chrámy ohromné historické hodnoty, do měst s jejich pro nás nepochopitelným chaosem, navštívíme oblast dodnes žijícího kmene Torajů s jeho často až bizarními tradicemi, odpočineme si na písečných plážích a ostrůvku u korálových útesů.

Program

1. den
PRAHA – DUBAJ- JAKARTA odlet z Prahy (odpolední hodiny, sraz celé skupiny na letišti).

2. den
PŘÍLET INDONÉSIE – JAKARTA (ZÁPADNÍ JÁVA) večerní přílet Jakarta (hlavní město Indonésie, ostrov Jáva), transfer na hotel, večeře.

3. den
PROHLÍDKA JAKARTY – PŘELET DO YOGYAKARTA (STŘEDNÍ JÁVA) snídaně na hotelu, dopoledne: prohlídka Jakarty - staré město (Kota), starý přístav (Sunda Kelapa), odpoledne: přelet do města Yogyakarta (Střední Jáva, doba letu cca 1.5 h), transfer na hotel, večeře.

4. den
BOROBUDUR A PRAMBANAN snídaně na hotelu, celodenní výlet: Borobudur - unikátní kulturní dědictví Střední Jávy zapsané v seznamu UNESCO, největší buddhistický chrám na světě pocházející z 8. Století, přejezd do Prambanan - úchvatný hinduistický chrámový komplex pocházející z 9. století zapsaný v seznamu UNESCO, přejezd zpět do Yogyakarty, večeře, večerní prohlídka centra města - Kraton (komplex pavilonů a paláců - Sultánský palác).

5. den
PŘELET NA OSTROV BALI (MALÉ SUNDY) snídaně na hotelu, transfer na letiště a přelet na ostrov Bali (souostroví Malé Sundy, doba letu cca 1.5 h), transfer na hotel, odpolední prohlídka hlavního města Denpasar (památník Bajra Sandhí, trhy) nebo relaxace, večeře.

6. den
BALI - ODPOČINKOVÝ DEN snídaně na hotelu, volný den (pláž) nebo fakultativní výlet do horského chrámového komplexu Pura Lempuyang Luhura a na vodní palác Ujung, večeře.

7. den
PŘELET NA OSTROV SULAWESI (VELKÉ SUNDY) snídaně na hotelu, transfer na letiště a přelet na ostrov Sulawesi (rovněž zvaný Celebés, souostroví Velké Sundy, doba letu cca 1.5 h) do Makassar - hlavního města provincie Jižní Sulawesi, transfer do hotelu, odpolední prohlídka centra města, večeře.

8. den
PŘEJEZD DO OBLASTI TANA TORAJA (JIŽNÍ SULAWESI) snídaně na hotelu, autobusový transfer do města Rantepao v centrální horské části ostrova Sulawesi (oblast Tana Toraja), odpoledne ubytování a relax, večeře.

9. den
CELODENNÍ VÝLET DO OBLASTI KMENE TORAJŮ snídaně na hotelu, celodenní výlet do oblasti kmene Torajů, kde navštívíme vesničku Lemo s tradičními domky tongkonan, rituálními obřady Ma´nene, pohřebními figurkami tau-tau a skalními hrobkami, v Suyaně poznáme stromové hroby, uvidíme i jeskynní hrobky aj., návrat na hotel ve večerních hodinách, večeře.

10. den
PŘEJEZD DO MĚSTA MAKASSAR, VESNIČKA RAMMANG RAMMANG snídaně na hotelu, autobusový transfer zpět do Makassaru, zastávka ve vesničce Rammang Rammang, ubytování, večeře.

11. den
LODNÍ VÝLET NA OSTRŮVEK SAMALONA snídaně na hotelu, půldenní lodní výlet na ostrůvek Samalona (odpočinkový den, relax, pláž, šnorchlování), návrat na hotel, večeře.

12. den
PŘELET JAKARTA, ODPOČINKOVÝ DEN snídaně na hotelu, přelet zpět do Jakarty (doba letu cca 2.5 h), transfer do moderního centra města, časový prostor pro shopping, přejezd na hotel, ubytování a večeře, na závěr dne rozlučkové posezení v zahradním baru ve městě.

13. den
BOTANICKÁ ZAHRADA BOGOR, ODLET DO EVROPY snídaně na hotelu, autobusový výlet - botanická zahrada Bogor, večer transfer na letiště a noční přelet do Evropy.

14. den
PŘÍLET PRAHA plánovaný přílet do Prahy v brzkých odpoledních hodinách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat