Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Čarovná Jáva s pobytem na Bali

Indonésie, Kombinace destinací

Čarovná Jáva s pobytem na Bali (hlavní fotografie)

10% sleva až

Strava All inclusive, Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 20 dní, 21 dní, 22 dní, 24 dní, 25 dní, 27 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Bali - Nová Guinea - Biak - Papaido - S třídenním trekem nalehko
Bali a Lombok
Bali a Lombok všemi smysly
Borneo - Brunej - Tropická Příroda S Výstupem Na Mt. Kinabalu
...
Cena za osobu od 41 800 Kč

Dostupných: 1 203 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy Plavby

Popis

Jakarta ǀ Yogyakarta ǀ Kota Gede ǀ Prambanan ǀ Borobudur ǀ Mojokerto ǀ NP Bromo ǀ Pananjakan ǀ Kalibaru ǀ Ketapang ǀBali ǀ Banjaru ǀ Aneka Lovina ǀ Ulun Danu ǀ Jatiluwih ǀ Tanah Lot ǀ Kuta ǀ.

Program

1. den: Sraz účastníků na letišti a odlet s přestupem do Indonésie.2. den: Přílet do Jakarty, ubytování v hotelu u letiště, ubytování, večeře. Při dobrých časových možnostech prohlídka města.

3. den: Odlet časným ranním letem do Yogyakarty, jejíž oblast je považována za duši celé země, prohlídka pavilonů Sultánova paláce-Kraton v centru města, návštěva městečka Kota Gede, bývalého sídla mohutné Mataramské říše a centra průmyslu stříbra s unikátním hřbitovem s hrobkami Mataramských králů, odtud odjezd k návštěvě nejrozsáhlejšího chrámového hinduistického komplexu v Indonésii - Prambanan, zasvěcenému třem velkým hinduistickým božstvům Šiva, Višnu a Brahma a zvířatům jim sloužícím. Komplex je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Odjezd na ubytování, nocleh.

4.den: Po snídani návštěva dalšího do seznamu Unesca zapsaného chrámového komplexu – Borobudur, který je považován za perlu budhistického umění, architektury a jednoho z nejnavštěvovanějších turistických míst. Prohlídka rozsáhlého areálu, výstup po kamenných schodech až na vrchol ke dvaasedmdesáti sochám Buddhy, jejichž pohlazení přináší prý štěstí. Jedinečný výhled na okolí se sopkou Merapi v pozadí. Odjezd zpět na ubytování, fakultativně vstupenka na představení Ramayana balet s tradiční hudbou a tanci, nocleh.

5. den: Snídaně, transfer na vlakové nádraží a pětihodinová jízda vlakem z Yogyakarty směrem na východ do města Mojokerta, odtud přes severní pobřeží a Probolinggo na ubytování do národního parku Bromo, nocleh.

6.den: Noční výlet na horu Pananjakan s pozorováním východu slunce s impozantními vulkány Bromo a stále aktivní Semeru v pozadí, opravdu velkolepá podívaná. Snídaně formou balíčku s sebou. Odtud přesun přímo ke kráteru Bromo s možností výstupu k vrcholu kráteru. Odjezd do Kalibaru k návštěvě kávových a kakaových plantáží. Ubytování v oblasti, nocleh.

7.den: Po snídani odjezd do Ketapang, nalodění na trajekt plující na Bali, jízda severním pobřežím k návštěvě posvátných horkých pramenů v Banjaru, které jsou umístěny v bazénech uprostřed džungle v upravené tropické zahradě. Odjezd na ubytování do oblasti Aneka Lovina, nocleh.

8.den: Za příznivého počasí výlet k pozorování delfínů za rozbřesku. Snídaně, zastávka u ,,plovoucího‘‘ chrámu Ulun Danu s nedaleko vzdáleným a vyhlášeným ovocným trhem Candikuning, odtud na prohlídku rýžových terasovitých políček Jatiluwih a dále k unikátně vystavěnému vodnímu chrámu Tanah Lot – nejvíce fotografovanému místu na ostrově. Ubytování v oblasti Kuta, nocleh. 9.-1

0. den: Po snídani celodenní volno k odpočinku, individuální možnost využití místních placených služeb raftingu, půjčovny kol či celodenního výletu na východ ostrova. Ubytování, nocleh. 11. den: Snídaně. Dle časových možností a letového řádu volno, transfer na letiště v Denpasaru a odlet s přestupem do Prahy. 12. den: Přílet do České republiky.

Ostatní

Změna programu vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat