Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Fota Island

Irsko, Jihozápadní Irsko

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C - Skoro zataženo
6 °C - Skoro zataženo

Dovolená a golf

Popis

parkový areál poskytuje krásné výhledy na golfové hřiště.

Ubytování

Fota Island Resort nabízí ubytování ve 123 stylových pokojích a v 8 soukromých apartmánech s luxusním interiérem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastním trezorem, barem, televizí s plochou obrazovkou a přístupem na internet, bezdrátovou klávesnicí, datovou schránkou, přístrojem na čaj a kávu, vysokorychlostním internetem, balkónem, vysoušečem vlasů, oddělenou sprchou a vanou. Pokoje mají výhled na golfové hřiště nebo do parku.

Stravování

snídaně

Poloha

Luxusní hotelový komplex Fota Island Resort se nachází na ostrově Fota nedaleko města Cork, cca 20 minut jízdy od letiště Cork.

Sport a zábava

Hosté si mohou zahrát na jednom ze tří mistrovských hřišť, dále mohou využít tenisové hřiště. Další atrakce, které mohou hosté navštívit jsou Wildlife Park a Fota House. FOTA ISLAND GOLF CLUB - 18 jamek Fota Island Golf Club se nachází jen pár minut jízdy od města Cork a je součástí 780 akrového luxusního resortu. V bohatě zalesněné oblasti se rozkládají 3 mistrovská 18ti jamková hřiště. Hřiště spíše odkazují na tradici, než by se snažilo zaujmout moderními a inovativními řešeními. Historie hřiště sahá až do 19. století, ale nová podoba hřišť se začala rýsovat až v roce 1933. Deerpark Course dokázal svým rozmístěním bunkrů potrápit i nejednoho profesionála, a to například v letech 2001 a 2002, kdy se zde konalo Irish Open. Ostatní dvě hřiště, Belvelly a Barryscourt Course, obsahují nové devítky, které sice nedosahují takových kvalit a prestiže jako Deerpark Course, ale jsou odvážnější a nabízí neméně obtížnou zkoušku.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Irsko v lokalitě Jihozápadní Irsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat