Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Chic

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
2 °C - Déšť se sněhem
2 °C - Déšť se sněhem

Ubytování

Rezidence Chic nabízí možnost příjemného ubytování v moderních apartmánech pro 4 osoby. Každý apartmán má parkovací místo, pračku, myčku na nádobí, klimatizaci, vlastní soc. zařízení (typ "K" má 2 koupelny), balkon (typ "M" s výhledem na moře). Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna, klimatizace, balkon se zahradním nábytkem a výhledem do údolí.
BILO 4K.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán se 2 koupelnami - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace, 2 koupelny a 2 balkon se zahradním nábytkem a výheledem na moře.
BILO 4 M.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán s výhledem na moře - obývací místnost s kuchyňským koutem rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, klimatizace, velký balkon se zahradním nábytkem a výhledem na moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží), programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Nová a velmi pěkně vybavená rezidence Chic je situována na hlavní promenádě v centrální části letoviska Alba Adriatica jen asi 50 m od pláže. Tato atraktivní rezidence je vhodným výběrem na letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem lákají k různým sportovním aktivitám. Příjemné jsou i odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem na komfortní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.
Od moře: 50.

Popis

Moderní a vkusně vybavené apartmány, TV, pračka, myčka na nádobí, parkovací místo, klimatizace.
Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat