Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence El Chico

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Skoro zataženo
14 °C - Skoro zataženo

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec-srpen).
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Příjemná apartmánová rezidence El Chico leží v atraktivní části Alba Adriatiky - přímo u pláže a pěší a cyklistické promenády. Místo je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodné pro rodinnou dovolenou a pro ty, kteří mají rádi živější prostředí. V blízkosti rezidence se pro milovníky nakupování nacházejí obchody s různým zbožím a když vyhladovíte, můžete si zajít na vyhlášenou pizzu nebo těstoviny do okolních restaurací nebo pizzerií a cestou domů se stavit na drink do jednoho z barů.
Od moře: Asi 50.
Od centra: Asi 150.

Ubytování

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím, TV, pračkou a parkovacím místem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4+1.
Obsazenost 2-5 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).
TRILO 6+1.
Obsazenost 4-7 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Popis

Rezidence El Chico má bezbariérový vstup, výtah a soukromé parkoviště (150 m od rezidence). Možnost wifi připojení a klimatizace (na vyžádání/za příplatek).
Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře, část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek na místě.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích podél palmové promenády, beach volejbal na bílé pláži, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití - kavárny, bary, restaurace,zmrzlinárny a pizzerie. Pro děti: dětská hřiště, pískoviště.

Stravování

Vlastní. Možnost využití pestré nabídky místních restaurací.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat