Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Leopardi

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Poloha

Příjemná apartmánová rezidence se nachází v klidné uličce v blízkosti centra města Alba Adriatica. Před domem se nachází prostor vhodný pro cvičení (aerobic apod.). Rezidence je vhodnou volbou pro letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem lákají k různým sportovním aktivitám. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem na komfortní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.
Od moře: Asi 250.
Od centra: Asi 300.

Sport a zábava

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Ubytování

Rezidence Leopardi nabízí možnost příjemného ubytování v moderních apartmánech pro 2 až 6 osob. Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapartk Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Popis

Vkusně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením a balkonem, TV, pračka, klimatizace (za poplatek), parkovací místo. Ve městě je spousta obchodů s módními doplňky, potravinami, restaurace a kavárničky.
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat