Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Medi Garden Resort

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 4 025 Kč

Dostupných: 72 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Residence Medi Garden leží v letovisku Alba Adriatica, jen několik metrů od pobřežní promenády. Jedná se o celoročně otevřenou moderní budovu s hotelovými pokoji a samostatnými apartmány, se vstupní halou a recepcí, výtahem, panoramatickou restaurací a barem. Na střeše je umístěn bazén s jedinečným výhledem na okolí. Všechny apartmány mají vybavený kout, TV, trezor a klimatizaci. Přibližně od poloviny května do poloviny září zahrnuje cena také plážový servis (slunečník a dvě lehátka nebo křesílka). Pobyt s malým pejskem povolen za poplatek 8 €/den (nutno vyžádat předem), garáž za poplatek 10 €/den, parkoviště zdarma do vyčerpání kapacity (nelze rezervovat předem), WiFi zdarma. Možnost objednání polopenze za 23 €/os./den (děti do 10 let za 15 €/os./den) nebo plné penze za 30 €/os./den (děti do 10 let 22 €/os./den).

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon s posezením nebo teráska v přízemí. Max. 4 osoby.
Typ B5 bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou, koupelna a balkon s posezením nebo teráska v přízemí. Max. 5 osob.
Typ B6 bilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a 2 přistýlkami (rozkládací lůžko+palanda), koupelna a balkon s posezením nebo teráska v přízemí. Až pro 6 osob.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat