Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Holiday Rendez Vous

Itálie, Abruzzo, Pineto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 645 Kč

Dostupných: 47 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Dlouhá a široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m od rezidence. SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA.


Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Humpolec, Jihlava, Mikulov, Znojmo, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Kladno, Most, Benešov, Tábor, České Budějovice, Plzeň, Písek, Příbram, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Šumperk, Zábřeh, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Brno.Vstupní hala s recepcí, bazén, výtah.
Zdarma: Wi-Fi, miniklub.
Za poplatek: klimatizace, garáž, parkovací místo.

Ubytování

Apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV a pračkou. Typ Bilo 4 – má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby a ložnici se dvěma lůžky. Typ Trilo 6 – má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnici se dvěma lůžky a pokoj se dvěma lůžky nebo palandou. Příplatky viz ceník.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Moderní rezidence s komfortně zařízenými apartmány je obklopena zelení a nachází se v blízkosti piniového háje, který lemuje soukromou pláž s bílým pískem. Vzhledem k blízké vzdálenosti od pláže je rezidence ideální pro rodinnou dovolenou.
gps: 42.604699, 14.070021

Poloha

Rezidence se nachází v klidnější části letoviska Pineto a je vzdálena cca 50 m od pláže a cca 100 m od centra.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat