Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Holiday Rendez Vous

Itálie, Abruzzo, Pineto

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 591 Kč

Dostupných: 126 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- velmi pěkná a moderní rezidence
- vhodné pro rodiny s dětmi Na místě se platí pobytová taxa, povinný poplatek za závěrečný úklid 15,- Eur/osoba, NA VYŽÁDÁNÍ: povlečení 10,- Eur/osoba/výměna, koupelnové prádlo 5,- Eur/osoba/výměna, postýlka/přistýlka 50,- Eur/týden,, klimatizace 50,- Eur/týden (23.6. - 8.9.), garáž 50,- Eur/týden, parking 30,- Eur/týden, malá zvířata 30,- Eur/týden, vratná kauce 100,- Eur/apartmán.

Popis

Bazén s lehátky a slunečníky (v provozu od začátku června do poloviny září - dle počasí), recepce výtah, zahrada, miniklub pro děti, parkoviště a garáže. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a plážovým servisem v ceně (slunečník, a 2 plážová křesílka / apartmán) se nachází cca 50 m od rezidence.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, řada obchůdků a restaurací v centru města a okolí.

Ubytování

Všechny pěkně a moderně zařízené, klimatizované apartmány mají vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji, vlastní sociální zařízení, TV, pračku, balkon se zahradním nábytkem. K dispozici jsou pokoje BILO 2/4:obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem. TRILO 4/6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky (může být palanda).

Stravování

Bez stravování.

Poloha

Pěkná, moderní, nová rezidence obklopená zelení se nachází v klidnější části letoviska Pineto, cca 200 m od centra. Nedaleko vede železniční trať, která však díky důmyslné konstrukci nenaruší jinak klid této rezidence.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat