Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Il Borgo

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 795 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV, terasa / balkón, výhled na moře.

Poloha

Residence Il Borgo leží na klidném panoramatickém místě v letovisku Tortoreto Lido, přibližně 1 km od písečné pláže, kam hosty několikrát denně vozí zdarma plážový mikrobus (přibližně od poloviny června do začátku září). Hostům je k dispozici recepce s wifi zdarma, oplocené parkoviště, prádelna na žetony, dětské hřiště a především panoramatický bazén pro dospělé i děti se slunečníky a lehátky zdarma (povinná koupací čepice). U některých apartmánu možnost pobytu s pejskem, za poplatek 50 €/týden (nutno vyžádat předem, nesmí k bazénu ani do plážového mikrobusu). Na vyžádání při rezervaci (není všude) lze objednat i apartmán s klimatizací za poplatek cca 7 €/den (platí se na místě, vždy nutno vyžádat předem). Cena zahrnuje také plážový servis: slunečník, lehátko a křesílko (1 sada pro každý apartmán).

Ubytování

Bilo Standard bilo(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a koupelna. Apartmány v patře mají malý balkon, apartmány v přízemí terásku směrem do zahrady. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
Bilo Superior bilo(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna. Apartmány v přízemí a 1.patře mají prostorný balkon s posezením, apartmány ve 2.patře pak společný balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
Trilo 4/6 trilo(4): apartmán v přízemí s velkou terasou. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a dvoulůžkový pokoj (s dvoulůžkem nebo dvě samostatná lůžka), koupelna. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let.
Quadri 6/8 quadri(6): apartmán s velkou terasou v přízemí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a dva dvoulůžkové pokoje (s dvoulůžkem nebo dvě samostatná lůžka, jeden z pokojů je bez okna), koupelna. Max. obsazenost 6 dospělých + 2 děti do 14 let.
Bilo Comfort bilo(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a koupelna. Apartmány mají prostorný balkon nebo terásku s bočním výhledem na moře. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat