Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Il Borgo

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Poloha

Residence Il Borgo leží na klidném panoramatickém místě v letovisku Tortoreto Lido, přibližně 1 km od písečné pláže, kam hosty několikrát denně vozí zdarma plážový mikrobus (od 10/6 do 9/9). Hostům je k dispozici recepce s wifi zdarma, oplocené parkoviště, prádelna na žetony, dětské hřiště a především panoramatický bazén pro dospělé i děti se slunečníky a lehátky zdarma (povinná koupací čepice). U některých apartmánu možnost pobytu s pejskem, za poplatek 30 €/týden (nutno vyžádat předem, nesmí k bazénu ani do plážového mikrobusu). Na vyžádání při rezervaci (není všude) lze objednat i apartmán s klimatizací za příplatek 1 640,- Kč/týden. Cena zahrnuje také plážový servis: slunečník, lehátko a křesílko (1 sada pro každý apartmán). Nově také možnost objednání stravování v blízké restauraci (platí se na místě, nutno objednat při rezervaci): snídaně cca 6 €/osoba/den, polopenze cca 20 €/osoba/den, děti do 10 let sleva 50%.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV, terasa / balkón, výhled na moře.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Bilo Standard bilo(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a koupelna. Apartmány v patře mají malý balkon s bočním výhledem na moře, apartmány v přízemí terásku s výhledem do zahrady. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let (za osobu od 14 let příplatek 10%).
Bilo Superior bilo(2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. Apartmány v přízemí a 1.patře mají balkon s posezením a výhledem na moře, apartmány ve 2.patře pak společný balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let (za osobu od 14 let příplatek 10%).
Trilo 4/6 trilo(4): apartmán v přízemí s velkou terasou. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a dvoulůžkový pokoj (s dvoulůžkem nebo dvě samostatná lůžka), koupelna. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let (za osobu od 14 let příplatek 10%).
Quadri 6/8 quadri(6): apartmán s terasou v přízemí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a dva dvoulůžkové pokoje (s dvoulůžkem nebo dvě samostatná lůžka), koupelna. Max. obsazenost 6 dospělých + 2 děti do 14 let (za osobu od 14 let příplatek 10%).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat