Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Village Salinello

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Kemp
Počasí
5 °C - Sněžení
5 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 945 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, pes zakázán, klimatizace, animace.

Ubytování

Mobilehome Happy Classic trilo(4): obývací pokoj z kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou a jednolůžkem, sociální zařízení. Na vyžádání za příplatek možnost 5. a 6. osoby.
MH Happy Premium trilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna. Na vyžádání za příplatek možnost 5., 6. a 7. osoby.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Camping Village Salinello se nachází v zeleni a přímo navazuje na písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska Tortoreto Lido je vzdálené přibližně 3 km a Giulianova cca 7 km. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, pizzerie, bar, supermarket, komplex s bazénem pro dospělé (12x25 m) a bazénem pro děti (7x14 m), bazén pro skoky do vody (5x10 m), jacuzzi (vše za poplatek, vyžadována koupací čepice, v provozu od cca půlky května do začátku září), animační programy (cca červen-září), divadelní představení, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf, plážový volejbal, lukostřelba, stolní tenis, stolní fotbal, tenisové kurty a hřiště na minifootbal (všechny sportoviště za poplatek). K dispozici je také prádelna a sušárna na žetony. Kemp nabízí ubytování v mobilehomech Happy Classic pro max. 6 osob (5 dospělých a 1 dítě) a Happy Premium pro max. 7 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den. Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat