Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Village Salinello

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Kemp
Počasí
0 °C - Jasno
0 °C - Jasno

Poloha

Camping Village Salinello se nachází v zeleni a přímo navazuje na písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska Tortoreto Lido je vzdálené přibližně 3 km a Giulianova cca 7 km. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, pizzerie, bar, supermarket, komplex s bazénem pro dospělé (12x25 m) a bazénem pro děti (7x14 m), bazén pro skoky do vody (5x10 m), jacuzzi (vše za poplatek, vyžadována koupací čepice, v provozu od cca půlky května do začátku září), animační programy (cca červen-září), divadelní představení, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf, plážový volejbal, lukostřelba, stolní tenis, stolní fotbal, tenisové kurty a hřiště na minifootbal (všechny sportoviště za poplatek). K dispozici je také prádelna a sušárna na žetony. Kemp nabízí ubytování v mobilehomech Happy Classic pro max. 6 osob (5 dospělých a 1 dítě) a Happy Premium pro max. 7 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den. Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, pes zakázán, klimatizace, animace.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Mobilehome Happy Classic trilo(4): obývací pokoj z kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou a jednolůžkem, sociální zařízení. Na vyžádání za příplatek možnost 5. a 6. osoby.
MH Happy Premium trilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna. Na vyžádání za příplatek možnost 5., 6. a 7. osoby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat