Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Rezidence Sirena Sea Side

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Sport a zábava

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště a skákadla.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží), programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Nová moderní rezidence Sirena Sea Side je situována pouhých 50 m od pláže, v těsném dosahu pěší a cyklistické promenády. Zábavní vodní park Acquapark Onda Blu leží asi 2 km od ubytování.
Od moře: 50.

Popis

Rezidence s výtahem a parkovacími místy (za poplatek).
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Ubytování

Prostorné a moderní apartmány jsou vybaveny veškerým komfortem: klimatizace, TV, pračka, žehlička, Wi-Fi. Přízemní apartmány mají velkou zahradu, apartmány v patře mají balkon s plastovým nábytkem a většina s výhledem na moře. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
TRILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osob, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, sociální zařízení a balkon (většina s výhledem na moře).
TRILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon s výhledem na moře.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a 1 vysouvacím lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon s výhledem na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat