Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Terra Felice

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno

Stravování

Bez stravování.

Ubytování

BILO 4: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, vybavená terasa, TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. TRILO 6: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, koupelna se sprchou a WC, vybavená terasa (některé apartmány mají výhled na moře), TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. QUADRILO DUPLEX 6/8: Přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, velká vybavená terasa (některé apartmány mají výhled na moře). Patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. Poloha: mezonet. QUADRILO DUPLEX 8/10: Přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, velká vybavená terasa (některé apartmány mají výhled na moře). Patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky + 2 rozkládacími lůžky (popř. 2 klasickými samostatnými lůžky), koupelna se sprchou. TV, lednice s mrazákem, pračka, sporák. Poloha: mezonet.

Ostatní

Na místě se platí pobytová taxa, garáž 30 Eur/týden, zvířata 50 Eur/pobyt - povoleny pouze malé domácí rasy, vratná kauce 150 Eur/apartmán.

Poloha

Tato nová, moc pěkná rezidence s bazénem se nachází pouhých 200 m od centra střediska, kousek od promenády v letovisku Tortoreto Lido. Nedaleko od rezidence se nachází sportovní centrum s fotbalovým, volejbalovým hřištěm a dalšími sportovními možnostmi.

Popis

K dispozici jsou apartmány Bilo pro 4 osoby, Trilo pro 6 osob a mezzonetové apartmány Duplex pro 8 a 10 osob. Všech 12 apartmánů je elegantně a moderně vybaveno, disponují pračkou, TV a vybaveným balkonem. Některé apartmány mají výhled na moře, některé na bazén. Klientům je k dispozici garáž (za poplatek). Pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od rezidence.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, nedaleko sportovního centra (fotbalové a volejbalové hřiště), výlety do okolí. Řada obchodů a restaurací v blízkém okolí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat