Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Terra Felice

Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 5 190 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Moderní apartmány jsou elegantně vybaveny. V každém apartmánu se nachází kuchyně, koupelna se sprchou, terasa s výhledem a posezením, TV, pračka. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, sociální zařízení, pračka, TV a terasa s posezením.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna se sprchou, sociální zařízení, pračka, TV a terasa s posezením.
QUADRI 8.
Obsazenost 6-8 osob, mezzonet, v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, sociální zařízení, TV, pračka. V patře: 2x ložnice, koupelna se sprchou, velká terasa s posezením.
QUADRI 10.
Obsazenost 8-10 osob, mezzonet, v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, sociální zařízení, TV, pračka V patře: 2 ložnice (jedna s dalšími 2 rozkládacími lůžky), koupelna se sprchou, velká terasa s posezením.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu 15.2.2018.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží), programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Nová moderní rezidence Terra Felice je situována pouhých 100 m od pláže, kousek od promenády v letovisku Tortoreto Lido. Zábavní vodní park Acquapark Onda Blu leží asi 2 km od ubytování.
Od moře: Asi 100.
Od centra: Asi 3 200.

Popis

Součástí rezidence je bazén (nutná je koupací čepice) a parkoviště, které je k dispozici za poplatek. Nedaleko od rezidence se nachází sportovní centrum (fotbalové a volejbalové hřiště, další sportovní možnosti).
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Bazén přímo v areálu rezidence. Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat