Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Capri

Itálie, Abruzzo, Villa Rosa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Ubytování

Všechny apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, vlastní sociální zařízení, balkón, terasu nebo předzahrádku. Rezidence Capri  - komplex rezidencí sestává z vilek s privátním vstupem. Dvoupatrové vilky jsou situovány cca 140 m od pláže a cca 800 m od centra. Bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky (může být i palanda), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Rezidence Girasole vzdálenost od moře cca 300 m, novější apartmány, ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Vlastní místa na parkování. Bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 lůžky, trezor, výtah, trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, pokojík se 2 lůžky, obývací pokoj s dalšími 2 lůžky. Rezidence Gabbiano – rezidence přímo u pláže, bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývák s dvougaučem, nedaleko supermarket,  rezidence Mimosa -  ve Via Capri, dům po částečné rekonstrukci, 400 m od pláže, bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí a dvougauč v obývací části (většinou v přízemí), trilo pro 6 osob – stejné jako bilo, ale 1 ložnice navíc.

Poloha

Malé klidnější letovisko v oblasti Palmové riviéry, severně od známějšího letoviska Alba Adriatica. Ani zde nechybí typická palmová promenáda, doporučujeme pro rodiny s dětmi. Jedná se o několik typů apartmánových domů.

Popis

Nedaleko restaurace, hřiště na tenis a kopanou obklopené anglickým trávníkem, palmami a oleandry. V blízkosti se nachází množství obchodů, obchodní centrum a řada dalších služeb.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Abruzzo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat