Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Mimosa

Itálie, Abruzzo, Villa Rosa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 190 Kč

Dostupných: 48 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).
Info: Check-in: 16.00-20.00 hod. / check-out: 8.00-10.00 hod.

Poloha

Nově postavená rezidence Mimosa se nachází 400m od pláže, mezi letovisky Villa Rosa a Martinsicuro. Pro svou dovolenkovou atmosféru je vhodnou volbou pro všechny věkové kategorie, které si touží odpočinout od rušného života doma. V blízkosti se nachází obchody a restaurace.
Od moře: Asi 400.

Popis

Všechny standardně vybavené apartmány s příslušenstvím mají vlastní sociální zařízení, balkon. Možnost parkování (za poplatek).
Písečná: asi 400 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, dále letovisko nabízí beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Pro děti: in-line bruslení, prolézačky, sklouzačky.

Ubytování

Rezidence nabízí příjemné ubytování ve čtyř a šestilůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky (palanda), obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat