Vyhledat zájezd

Apartmány Chalet Alberti

Itálie, Alta Valtellina, Bormio

Apartmány Chalet Alberti (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 6 125 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Mono 2/3 mono(3): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna. Apartmán v patře má balkon, v přízemí bez balkonu. Na vyžádání možnost dvou přistýlek - palanda.
Bilo 2/4 bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna. Apartmán v patře má balkon, v přízemí bez balkonu.
Bilo 3/5 bilo(5): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna. Apartmán v patře má balkon, v přízemí bez balkonu. Na vyžádání přistýlka.
Trilo 4/6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna, balkon.
Trilo 5/7 trilo(7): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna, balkon.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence složená ze dvou budov leží na klidném slunném místě pouhých 600 m od centra městečka Bormio a cca 900 m od vleků. Pro hosty je zde zahrada, lyžárna, prádelna na žetony, Wi-Fi (10 hod. zdarma, další za poplatek cca 1 €/hod.) a parkovací místa v garážích. V jednom domě je výtah. Všechny apartmány jsou pohodlně zařízené. Mají TV, mikrovlnnou troubu a trezor. Některé mohou být v podkroví, všechny kromě přízemí mají balkon. Pobyt s pejskem je na povolen (na vyžádání). V Bormio se vybírá povinná pobytová taxa ve výši 1,30 €/os./noc maximálně za 7 dní pobytu, platí se na místě (děti do 11,99 let zdarma).

Popis

Garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, lyžárna, topení, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat