Vyhledat zájezd

Residence Casa Martinelli

Itálie, Alta Valtellina, Bormio

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 4 380 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Obchody, restaurace a bary jsou umístěny jen 100 m daleko. K vybavení rezidence patří recepce, terasa, parkoviště (omezená kapacita) a WiFi připojení (ve společných prostorech).

Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Rezidence Casa Martinelli se nachází v centru městečka Isolaccia/Valdidentro přibližně 300 m od sjezdovky. Skibus zastavuje pouhých 100 m od rezidence. Bormio je vzdáleno 8 km.

Ubytování

Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout, lednici, vlastní sociální zařízení, topení a SAT/TV.

Apartmán typu Mono pro 2 až 3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro dvě osoby a rozkládacím křeslem, vlastní sociální zařízení.

Apartmány typu Bilo pro 4 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnice s manželským lůžkem a přistýlkou, vlastní sociální zařízení.

Apartmány typu Trio pro 4 až 7 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, dvoulůžková a třílůžková ložnice, vlastní sociální zařízení

Check in je v rezidenci možný od 11.00 do 23.00, check out se musí provést do 11.00.
Stravování probíhá ve vlastní režii.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat