Vyhledat zájezd

Hotel Terme

Itálie, Alta Valtellina, Bormio

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 930 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Mezi vybavení hotelu patří recepce, bar, restaurace, společenská místnost s TV, výtah a úschovna lyží.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem a WiFi připojením. Check in od 14.00 do 23.00, check out od 8.00 do 10.30.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno100% zaplacené částky.

Stravování

Stravování formou polopenze.

Snídaně bufetová

Večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech + salátový bufet

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

Poloha

Hotel Terme je umístěn jen 5 minut chůze od centra města Bormio s obchody, bary a restauracemi a nabízí klid i v nejvyšší sezóně. Výhled na Bormio a sjezdovky je unikátní. Sjezdovky jsou ve vzdálenosti 800 m a skibus zastavuje 100 m od hotelu.

Bormio je jedno z nejznámějších lyžařských středisek v Itálii. Turisté přicházejí hlavně kvůli mistrovství světa ve sjezdovém lyžování. Toto více než 2000 let staré město je známé také díky svým léčivým pramenům a termálním lázním. Navštívit můžete zrekonstruované, celoročně otevřené, termální lázně Bormio Therme nedaleko centra města, které nabízí vnitřní a venkovní bazény s teplotou vody 37-40 stupňů Celsia, tobogán, relaxační zónu, saunu a  turecké lázně. Lyžařské středisko lze rozdělit na část u města Bormio s vrcholem Cima Bianca a vzdálenější Santa Caterina. S více než 10 lanovkami a 50 kilometry sjezdovek může Bormio bez výjimek naplnit očekávání každého příznivce alpského lyžování. K tomu si připočtěte 35 km Santa Caterina a 30 km San Colombana. V Bormiu 2000 je snowboard park a v okolí je 40 km tras, zejména poblíž areálu San Colombano.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat