Vyhledat zájezd

Freeski Apartmány Alpen - Superior

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Freeski Apartmány Alpen - Superior (hlavní fotografie)

2% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 6 440 Kč

Dostupných: 115 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nově vybavené a zrekonstruované Apartmány Alpen - Superior v soukromých domech se nacházejí v blízkosti centra Livigna nebo vleků. Apartmány mají TV sat, troubu nebo mikrovlnnou troubu, často i myčku nádobí a v ceně je již zahrnuto povlečení a ručníky s týdenní výměnou. Hostům je na vyžádání za poplatek 70 €/auto/týden k dispozici garáž. Jedná se o speciální termíny tzv. freeski, kdy je v ceně apartmánu zahrnut i 6-denní skipas pro všechny ubytované osoby.

Popis

Garáž, TV, topení.

Ubytování

Typ A mono(2): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, trouba nebo mikrovlnka, sociální zařízení.
Typ B3 bilo(3): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, TV, trouba nebo mikrovlnka, sociální zařízení.
Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, TV, trouba nebo mikrovlnka, sociální zařízení.
Typ C4 trilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, TV, trouba nebo mikrovlnka, sociální zařízení.
Typ C5 trilo(5): obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, TV, trouba nebo mikrovlnka, sociální zařízení.
Typ C6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, TV, trouba nebo mikrovlnka, sociální zařízení. (může být i apartmán quadri - 3 ložnice a obývací pokoj).

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat