Vyhledat zájezd

Hotel Amerikan

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Oblačno
Cena za osobu od 6 600 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Pokoj Standard (většina s balkonem) a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), kabelové připojení k internetu (zdarma). Možnost až dvou přistýlek.
Pokoje superior - zrekonstruované a prostornější, (většina s balkonem) a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), kabelové připojení k internetu (zdarma). Možnost až dvou přistýlek. Pokoje Standard a Superior se nachází v hlavní budově.
Dvoulůžkové pokoje – depandace, které se nachází ve vedlejší budově, cca 150 m od hl. budovy, (většina s balkonem) a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), kabelové připojení k internetu (zdarma). Možnost až dvou přistýlek.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře servírované.

Ostatní

Hotel Amerikan je rodinný hotel s výbornou italskou kuchyní a dobrou polohou. Tvoří jej dvě budovy, hlavní část, kde se nachází pokoje standard a superior a depandace, kde jsou k dispozici jednoduše zařízené pokoje.
GPS: 46.516930, 10.122629

Poloha

Hotel Amerikan se nachází v lyžařské oblasti Livigno. Skiareál Livigno/Carosello se nachází cca 100 m od hotelu a skiareál Livigno/Mottolino je vzdálen cca 2 km od hotelu. Zastávka skibusu se nachází cca 100 m od hotelu.

Popis

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma),restaurace, bar, společenská místnost s TV/SAT, kuřácká místnost, wellness (vnitřní bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, multifunkční sprcha - vše zdarma), malá posilovna, dětský koutek, lyžárna, parkoviště, garáž - za poplatek (50 EUR/místo/týden), hotelový minubus do centra (zdarma)

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat