Vyhledat zájezd

Apartmány Chalets Canton

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 700 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Apartmány Chalets Canton jsou umístěny ve 4 až 5 budovách v oblasti Livigno. Centrum města je od ubytování snadno dostupné, bary se také nacházejí nedaleko. 200 m od apartmánů je vzdálena a la carte restaurace a 300 m je mini supermarket. Apartmány jsou od sjezdovky vzdáleny v rozmezí od 150 m do 1000 m, ovšem skibus zastavuje nedaleko. Budovy jsou vybaveny úschovnou lyží a parkovištěm (omezená kapacita).  

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Poloha

Livigno je jedním z nejlépe vybavených lyžařských středisek v Alpách. Toto středisko je často nazýváno jako malý Tibet. Velmi výhodná poloha údolí Vám zajistí slunečné počasí po celý den a výbornou lyžovačku na Mottolino i na Carosello 3000. Tyto dvě části nejsou propojeny a tudíž je není možné projet na lyžích. K projetí můžete využít skibus. Kvalita sjezdovek je zde opravdu vysoká a zcela jistě tento nedostatek kompenzuje. Livigno nabízí celkem 115 km sjezdovek. Z toho je 19 km černých, 29 km modrých a nejpočetněji jsou zastoupeny červené sjezdovky, kterých je tu 67 km. Vyznavači snowboardingu a freestylu mohou vyzkoušet hned 3 snowparky, a to Mottolino, Livigno Park Carosello 3000 a nejmenší z nich je Amerikan. Milovníci bílých stop ocení 30 km upravených lyžařských tratí. Vyžití zde najdou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny cvičné svahy. Cvičné terény jsou připraveny zejména nedaleko pěší zóny. Po lyžování si můžete zajít do centra, kde je spousta obchůdků tzv. duty free. V centru najdete také různé restaurace, bary, diskotéky.

Ubytování

Apartmán typu Bilo 2/4 - pro 2 až 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, oddělenou ložnicí, topením, SAT/TV, lednicí, některé apartmány jsou vybaveny vlastním balkonem. Na vyžádání je možné přidat přistýlku pro 5. osobu (za poplatek).
Apartmán typu Trilo 2/6 - pro 2 až 6 osob, vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, 2 oddělenými ložnicemi, topením, SAT/TV, lednicí, některé apartmány jsou vybaveny vlastním balkonem. Na vyžádání je možné přidat přistýlku pro 7. osobu (za poplatek).
Check in je možný od 16.00 do 19.00, check out se musí provést do 9.30. Check in i check out se provádí na adrese Living Office, via della Gesa, 610/A, tel: 0039/0342/996739. 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat