Vyhledat zájezd

Chalet Costa Verde

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Možnost bouřky
24 °C - Možnost bouřky

Popis

Mezi vybavení hotelu patří recepce, bar, jídelna, společenská místnost s TV, úschovna lyží a parkoviště (dle dostupnosti).

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Stravování

V ceně ubytování je snídaně formou bufetu.

Poloha

Hotel je situován 400 m od sjezdovky Mottolino a centra městečka Livigno. Zastávka skibusu se nachází v blízkosti hotelu.

Lyžařské centrum Livigno patří mezi oblast velice žádanou a milovníky zimních sportů oblíbenou. Nachází se na pomezí Švýcarska a Itálie. Nabízí celkem 115 km každodenně upravovaných sjezdovek, z toho více než 50% červené úrovně, 40km běžkařských tratí a tři snowparky. V centru Livigno je možnost zapůjčení lyží i lyžařských doplňků a zakoupení lekcí v lyžařské škole. V roce 1805 byl městu přidělen bezcelní statut, proto jsou zde výhodné ceny za cigarety, parfémy, alkohol, sportovní vybavení, benzín a naftu.

Ubytování

Pokoje jsou 2-lůžkové s možností až 2 přistýlek. Disponují vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem a TV. K dispozici je také 1-lůžkový pokoj. Check-in je možný od 13.00, check-out musí být proveden do 10.00.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Alta Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat